Leoš Mareš slaví 45! Jak se chystá narozeniny oslavit?

Leoš Mareš patří již mnoho let k nejúspěšnějším a nejvyhledávanějším českým moderátorům. Před lety ho proslavil především jeho vtipný, ale zároveň inteligentní humor. Tomu zůstává věrný i nadále, jak ve své Ranní show na rádiu Evropa 2, tak v nejrůznějších televizních pořadech, které moderuje. Brzy k nim přibude i vlastní program, který by se měl od podzimu pravidelně objevovat na TV Nova.

Půlkulaté jubileum

Leoš je velmi úspěšný i na sociálních sítích. Jeho instagramový profil má na české poměry neuvěřitelný milion a sto tisíc sledujících. Moderátor na něm zveřejňuje příspěvky související s jeho pracovním i osobním životem. Z jednoho z nich jsme se tak dozvěděli, že Leoš se narodil 27.dubna 1976 v 14.35. Narozeninový příspěvek navíc zveřejnil Leoš s originálním videoklipem, který mu před lety dali jeho kamarádi David Holubek, Honza K. a Roman Cibulka. Ti přezpívali Leošovu píseň Tři Slova s novým originálním textem a přizvali si k tomu i Karla Gotta. Toho Leoš celý život velmi obdivoval a v roce 2018 s ním nazpíval novou verzi hitu Být stále mlád.

Narozeninový online mejdan

Narozeniny Leoš oslaví i se svými fanoušky, pro které uspořádal speciální narozeninový online mejdan. V sobotu prvního května totiž odvysílá již pátou online show s názvem Staré pecky. Jako hosty si na oslavu narozenin pozval Helenu Vondráčkovou, Michala Davida, Petera Nagyho, Daru Rolins a Richarda Krajča.

Bohatá kariéra a 23 let v jednom rádiu

Začátky Leošovy úspěšné kariéry jsou spojeny s rodným Berounem, kde v osmnácti letech začínal na diskotékách. Roku 1998 působí v rádiu Evropa 2, kde společně s Patrikem Hezuckým začali spolupracovat právě na Ranní show. Mimo to v průběhu let moderoval řadu televizních pořadů. Pamatovat si ho můžete například z Česko Slovenské Superstar, X-factoru, Big Brothera či z vyhlašování hudebních anket Český slavík a Anděl. Zahrál si rovněž v několika filmech, tančil v soutěži StarDance. V minulosti se mu samozřejmě nevyhnulo ani několik skandálů, které svého času plnily stránky bulváru.

Zdroj: Instagram/ leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu