Leoš Mareš se pod vlivem Devadesátek svěřil se svými vzpomínkami na Orlickou přehradu

České kriminální seriály patří již několik let k nejoblíbenějším a nejsledovanějším pořadům. Začátek nového roku tak mnoho z nás strávilo u televizních obrazovek v souvislosti s novým krimi seriálem Devadesátky, který, jak již název napovídá, se zaměřuje na případy vražd, které se odehrály v divoké době devadesátých let. Seriál se samozřejmě dotkl i případu tak zvaných orlických vražd. Mnoha z nás se tak vybavily nejrůznější vzpomínky na to, jak a kde jsme začátek devadesátých let trávili. Výjimkou nebyl ani Leoš Mareš.

Most lákal nejen vrahy, ale i příznivce adrenalinu

Populární moderátor, který se každým dnem stane trojnásobným tatínkem, na svém instagramovém profilu zveřejnil fotku, která ho zachycovala při bungee jumpingu na slavném Žďákovském mostě. Žďákovský most byl místem, které hrálo v případu orlických vražd stěžejní roli. Právě z něj totiž pětice vrahů shazovala v letech 1991-1993 do Orlické přehrady sudy s těly obětí. Vzhledem ke své výšce je most oblíbeným místem pro bungee jumping. Tuto adrenalinovou zábavu se zde v mládí rozhodl vyzkoušet i Leoš Mareš. Snímek, který ho zachycuje chvíli před skokem poté, co přelezl zábradlí mostu, doplnil moderátor komentářem: „Právě jsem zjistil, že jsem v těch Devadesátkách na tom Žďákovském mostě byl. Dokonce jsem tam ten bungee skákal.

Leoš, nebo Matt?

Zatímco někteří fanoušci fotku komentovali s mírně ironickým humorem typu „hlavně že to nebyl skok v sudu“, jiní upozorňovali na Leošovu neskutečnou podobu s americkým hercem Mattem Damonem. Z komentářů je též patrné, že kromě Leoše ze Žďákovského mostu v devadesátých letech skočilo i nemálo jeho fanoušků. Mimochodem z data uvedeného na snímku je vidět, že se psal rok 1996, Leošovi bylo tehdy sladkých dvacet let. V té době byl ještě neznámým mladíkem, kterého téměř nikdo neznal, Ranní show Evropy 2 začal totiž moderovat až o dva roky později.

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu