Leoš Mareš je inteligentní krasavec, který nemá zapotřebí používat sprostá slova. Alespoň podle slov jeho babičky

Leoš Mareš již mnoho let bezesporu patří mezi nejvyhledávanější české moderátory. Jeho humor je vtipný a zároveň inteligentní. Kromě nejrůznějších televizních pořadů se s ním pravidelně můžete setkat také v Ranní show Evropy 2. Pokud byste si ale mysleli, že si tohoto úspěšného moderátora jen tak nikdo nedovolí kritizovat, mýlili byste se.

Babička má vždycky pravdu

Rodina je tu nejen od toho, aby nás povzbuzovala a chválila, ale jak je patrné z příspěvku na instagramovém profilu moderátora také od toho, aby nás v případě potřeby pokárala a přivedla na správnou cestu. V Leošově případě se jedná konkrétně o jeho babičku Libuši Havránkovou, která s ním vede polemiku o tom, jak se má či nemá v médiích a na veřejnosti vyjadřovat. Konkrétně se jí nelíbí vulgární slova, která její vnuk občas v mluvě používá. Leoš se sice babičku snaží přesvědčit, že to zdaleka není tak, jak si myslí, nicméně šarmantní dáma je neústupná. Klidnými, ale ráznými slovy Leošovi vysvětluje, že sprostá slova k němu nepatří, že jako inteligentní a krásný muž by je neměl používat, nemá to zapotřebí.

Milující a moudrá to žena

Nutno dodat, že tato moudrá dáma má svatou pravdu. O co by byly česká společnost a showbusiness obecně kultivovanější, kdyby si její rady vzal k srdci nejen Leoš. Babička Libuše je velmi kultivovaná dáma, která svého vnuka velmi podporuje a fandí mu. V loňském roce dokonce vystoupila také na jeho koncertě s názvem Staré pecky, kde zarecitovala verše, které svému vnukovi sama napsala. I tyto verše byly důkazem její lásky a životní moudrosti, v básni Leoše přirovnávala například k ránu, které vyšlo do kraje z dávných zemí, či ke králi, který táhne do boje, i když předem ví, že prohraje. Leošovi rovněž radila, aby byl v některých situacích zdrženlivější.

Poslechne Leoš?

Babička Libuše se na Leošových sociálních sítích objevuje poměrně pravidelně a vnukovi fanoušci pro ni mají vždy jen slova obdivu a chvály. Ostatně i u tohoto příspěvku každou minutou přibývají kladné komentáře Leošových obdivovatelů, kteří babičce dávají v mnohém za pravdu. Vzhledem k tomu, že v letošním roce tato noblesní dáma oslaví kulaté devadesáté narozeniny, rozhodně se s ní zase brzy setkáme. A jestli si Leoš vzal její rady k srdci? To už necháme na vašem posouzení.

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu