Laura (33): Dcera si ve školce pustila pusu na špacír a vyprávěla dětem o tom, jak se máma s tátou baví v ložnici

Naše dcera Agáta má sice jen pět let, ale už je bystrá jako liška. S manželem se přirozeně oddáváme sexuálním hrátkám jen, když dcerka spí. No, a protože večer padáme únavou, ráno si občas raději přivstaneme. Zdi ložnice jsou ale evidentně tenčí, než jsme se mysleli.

Krotitelé tygrů

Máme rádi různé hry, předstíráme, že přišel opravář a já nemám na jeho vyplacení a tak podobně. Hodně si u sexu povídáme, ale nikdy ne nahlas, opravdu se snažíme dávat si pozor. Naposledy jsem se v ložnici převtělila do krotitelky tygrů. Z ložnice se tak linuly zvířecí zvuky a já jsem manželovi říkala tygře. No asi si to dokážete představit.

My máme doma tygry

Vůbec nás nenapadlo, že v pět ráno naše dcera už nespí, obvykle ji máme problém v sedm vzbudit, aby stihla přijít do školky včas. Takže to ráno proběhlo jako každé jiné, když jsem ale přišla odpoledne pro dceru, zavolala si mě paní učitelka a velmi opatrně mi sdělila, že bychom se doma měli krotit. Ale nesmyslela tím, že bych měla zkrotit dalšího tygra.

Agáta totiž během dne ve školce začala vyprávět, že máme doma tygry a mamka je vyhání ven. Děti tomu samozřejmě nechtěly věřit, ale Agáta si stála za svým, dokonce děti pozvala, aby se na ně někdy přišly podívat. No a děti, které jí to nevěřily, se samozřejmě začaly vyptávat paní učitelky, jak že je to možné. No, když ta se doptala, jak na to dcera přišla, bylo jí to už úplně jasné.

Tak tohle je trapné

Bylo mi šíleně trapně, stála jsem tam a snažila jsem se udržet si kamennou tvář, ve skutečnosti se mi ale chtělo hrozně moc smát. Co jsem na to mohla učitelce asi tak říct, že? Omluvila jsem se a poprosila ji, aby to dále neřešila, že to Agátě vysvětlím. Ostatní děti se ale doma pochlubily tím, že u nás doma chováme tygry, a tak jsme měli s mužem z ostudy kabát před polovinou rodičů od spolužáků naší dcery.

Už si na tygry nehrajeme a raději v ložnici tiše mlčíme. Snad si dceru brzo vezme babička na prázdniny.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT