Kterému z rodičů je nejmladší dcera Lucie Benešové a Tomáše Matonohy více podobná?

Herci Lucie Benešová a Tomáš Matonoha patří již řadu let k nejstabilnějším párům českého showbusinessu. Jak už to bývá, před lety je svedla dohromady společná práce. Vzájemné sympatie nenarušila ani skutečnost, že Lucie byla typická Pražačka a Tomáš pocházel z Brna. V roce 2004 se vzali a jejich rodina se začala postupně rozrůstat.

Touha po velké rodině

I když jejich rodina byla již od začátku tříčlenná. Lucie si totiž do manželství přivedla syna Luciána, kterého měla ze svého předchozího vztahu s hercem Filipem Blažkem. Rok po svatbě se Lucii a Tomášovi narodil další syn Štěpán. Lucie se nikdy netajila tím, že toužila po velké rodině, jedním z důvodů byla i skutečnost, že ona sama byla jedináček a v dětství velmi toužila po sourozenci. V roce 2007 se tak jejich rodina opět rozrostla, ale jinak, než mnozí předpokládali. Pár se totiž rozhodl adoptovat z dětského domova dceru Sáru, které bylo tehdy sedm let. K tomuto dětskému domovu má ostatně herečka dodnes velmi osobní vztah, neboť je jeho patronkou a pravidelně se zapojuje i do dalších aktivit, které pomáhají opuštěným dětem.

Dcerka je celý tatínek

V roce 2012 se Lucii a Tomášovi narodila dcera Lara. U příležitosti jejích desátých narozenin zveřejnila pyšná maminka několik nových fotografií. Jak Lucie připsala v komentáři, narozeniny oslavili v Rakousku na horách, neboť si musejí užívat, že s nimi Lara, pravděpodobně na rozdíl od svých starších sourozenců, zatím stále chce jezdit na dovolenou. Je vidět, že jablko tak zvaně napadlo daleko od stromu, neboť ze snímků je patrné, že Lara je čím dál podobnější svému tatínkovi. Jako by mu z oka vypadla, jak ve svých blahopřejných komentářích psala i řada Luciiných fanoušků. Mimochodem za několik málo měsíců čeká na herečku nová role. Díky dceři Sáře se z ní stane babička. Jak před Vánocemi prozradila na svém Instagramu, do rodiny přibude další holčička.

Zdroj: Instagram/lucibenesova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu