Krásná dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického je úspěšnou jezdkyní na koních!

Veronika Žilková se poslední roky více než herectví věnuje svému manželovi, dětem a vnoučatům. Po boku svého manžela například žila nějaký čas také v Izraeli, kde Martin Stropnický působí jako velvyslanec. Manželé mají společně šestnáctiletou dceru Kordulu, která jim oběma dělá jen a jen radost. Jako pyšná maminka se nyní Veronika na svém Instagramu pochlubila dceřiný úspěchem.

Fotky smí maminka publikovat jen s dceřiným povolením

Za několik dní Kordula oslaví své šestnácté narozeniny, a jak Veronika v komentáři k příspěvku prozradila, sama si k nim dala jeden z nejkrásnějších dárků, vítězství na koňských závodech. Kordula se totiž od raného dětství věnuje jízdě na koni a po návratu z Izraele jí rodiče splnili velký sen a pořídili jí vlastního koně. Ze snímku, na kterém je Kordula zachycena v elegantním jezdeckém obleku, je vidět, že roste do stále větší krásy a stala se z ní mladá dáma. Ke krásné dceři a jejímu úspěchu hned Veronice gratulovalo nemalé množství jejích fanoušků. Kordula ale nemá příliš ráda, když o ní slavná maminka někde mluví či píše, takže Veronika dokonce musela zveřejněnou fotografii na několik hodin odstranit, než jí dala „povolení“.

Početná rodina

Dva roky po Kordule se manželům Stropnickým narodil syn Melichar. Bohužel se ale narodil s brániční kýlou a navzdory operaci, půl roku po narození zemřel. Kromě Korduly má Veronika ještě tři další vlastní děti, Agátu Hanychovou, jejímž otcem je Jiří Hanych, a syny Cyrila a Vincenta, jejichž otcem je Marek Navrátil. Kromě toho vychovala v pěstounské péči Honzu a Markétu Herclíkovi z dětského domova. Martin Stropnický je kromě Korduly rovněž otcem tří dětí, z předchozího manželství má syna Matěje a dcery Annu a Františku.

Jakou životní cestu pro sebe Kordula jednou zvolí, se zatím neví. Kromě jezdectví se před pěti lety objevila společně s Veronikou ve filmu Jak se zbavit nevěsty, na druhou stranu v Izraeli navštěvovala mezinárodní školu, a jednou by tak mohla jít v diplomatických stopách svého tatínka.

Zdroj: Instagram/veronikazilkovastropnicka

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu