Konečně! Modelka Tereza Fajksová porodila druhého potomka

Ještě před několika málo dny se modelka Tereza Fajksová radila se svými fanoušky na Instagramu, jak „přesvědčit“ miminko, že už je čas přijít na svět. Nyní konečně zveřejnila šťastný snímek z porodnice, na kterém již drží svého novorozeného syna v náručí. Malý Sebastien se narodil včera odpoledne.

Pomohl Hamiltonův hmat?

Podle komentáře, který Tereza k příspěvku napsala, se zdá, že se jí nakonec podařilo to, co si přála, tedy přivést svého druhorozeného potomka na svět přirozenou cestou. Modelka měla termín porodu již před několika dny, miminku se ale na svět stále nechtělo. Tereza se proto snažila porodu nejrůznějšími způsoby napomoci. Jedním z nich bylo i absolvování tak zvaného Hamiltonova hmatu. Díky této metodě lékaři uvolní část plodových obalů a následné vyplanění hormonů většinou napomůže ke spuštění porodu. Zda Hamiltonův hmat skutečně napomohl, nebo modelka využila i další prostředky, ve svém komentáři neuvedla. Přislíbila ale, že brzy napíše o porodu více.

Na brášku už doma čeká sestřička

V komentáři Tereza naopak poděkovala svému partnerovi Luboši Gregorovi, který s ní byl u porodu. Doma na novorozeného brášku už netrpělivě čeká sestřička Lilien. Ta se narosila téměř přesně o dva roky dříve než její malý bráška. Dcerku musela tehdy Tereza porodit císařským řezem, neboť miminko nebylo správně otočené. To, že to tentokrát bude chlapeček, modelka i její obdivovatelé již několik měsíců věděli. Pohlaví miminka Tereza totiž rovněž zveřejnila prostřednictvím svého Instagramu. Konkrétně zvolila metodu balónku s konfetami. Poté, co ho společně se svým partnerem na zahradě jejich domu propíchli, vysypali se na ně konfety modré barvy. Nutno dodat, že modelčina prvotní reakce byla poněkud rozporuplná, a tak někteří fanoušci spekulovali, že si možná vítězka světového finále Miss Earth 2012 přála i napodruhé holčičku.

Zdroj: Instagram/ tereza_fajksova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu