Kolikrát se bude muset Jiří Langmajer ještě oženit?

Jiří Langmajer patří mezi nejoblíbenější herce své generace. Od konce osmdesátých let, kdy do světa filmu vstoupil, jste ho tak mohli vidět v desítkách televizních, filmových i divadelních rolí. Kromě toho jeho hlas můžete znát samozřejmě i z dabingu. I když pandemie koronaviru má vliv i na jeho umělecký život, z posledního zveřejněného příspěvku se zdá, že herec přece jen nezahálí.

Začalo to Koubou…

Oblíbený herec zářil v mnoha filmech. Namátkově můžeme jmenovat Copak je to za vojáka…, Milenci a vrazi, Na vlastní nebezpečí, Hranaři, Líbáš jako ďábel, Pravidla lži či Po čem muži touží. Za svou kariéru se samozřejmě objevil i v seriálech, jako například Zdivočelá země, Labyrint, Lajna či Ordinace v růžové zahradě 2. Co má mnoho z těchto rolí společného? To teď herec poodhalil ve svém posledním instagramovém příspěvku. V mnoha z nich se musel oženit. Jeho poslední svatba se odehrála při natáčení nového filmu Jiřího Vejdělka a jeho nevěstou je v tomto případě Anna Fialová. O jaký film se jedná, herec v komentáři neprozradil. Zato si zavzpomínal, že poprvé se ženil už ve filmu Copak je to za vojáka…před třiceti čtyřmi lety, a zamyslel se nad tím, kolikrát se asi ještě před kamerou bude muset oženit…

V osobním životě je herec šťastně ženatý

Život před kamerou je ale zcela jiný než ten skutečný. V osobním životě je totiž Jiří šťastně ženatý s herečkou Adélou Gondíkovou, se kterou se po několikaletém vztahu oženil v červenci roku 2019. Kromě několika divadelních představení jako Ani za milion, Manželský poker a Jo či muzikálu Mamma Mia! spolu ještě jako partneři hráli manželský pár ve filmech Doktor od jezera hrochů či Seznamka. Lidé z hercova okolí často říkají, že vztah a svatba s Adélou Jiřímu velmi pomohla s jeho psychickými problémy. Před Adélou byl herec dvacet tři let ženatý s manželkou Kamilou, se kterou má dvě dcery Terezu a Julii. I pro Adélu Gondíkovou jde o druhé manželství, před Jiřím byla vdaná za herce Ondřeje Brouska, se kterým má dceru Nelu.

Zdroj: Instagram/jirkalangmajer

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu