Klára (29): Ach, ten alkohol. Hned na prvním rande jsem se pěkně předvedla. Druhé rande už neproběhlo

Nejsem moc zvyklá pít, občas ale chuť na skleničku dostanu. Hlavně mě kapka alkoholu vždy uklidní ve stresových situacích. V těch se zásadně ocitám, když si vyjdu na schůzku s mužem, o kterého opravdu stojím. Naposledy se mi to však pěkně vymstilo.

Sklenička na kuráž

Bylo to loni v létě, potkala jsem na jednom festivalu moc fajn kluka, bylo mu pětadvacet a byl roztomile nesmělý. Zapovídali jsme se u stánku s pivem, nic se tehdy nestalo, ale já jsem věděla, že bych si s ním moc chtěla vyjít. Kamarádka mě přesvědčila, abych si ho našla na sociálních sítích, věděla jsem, jak se jmenuje a dohledat ho nebylo vůbec těžké. Styděla jsem se napsat jako první, ale zkusila jsem to. A on souhlasil se schůzkou. Byla jsem ale v den D děsně nervózní, a tak jsem si ještě před rande dala u kamarádky skleničku na kuráž.

Pilo se celý večer

Když jsme se setkali, nervozita čišela z nás obou, zašli jsme proto na víno a byl z toho celkem slušně rozjetý a propitý večer. Všechno bylo ale moc fajn, bavili jsme se, pořád jsme si měli o čem povídat, a dokonce jsem se už ani necítila nervózní. Když mě pak pozval k sobě ještě na poslední skleničku, nemohla jsem odmítnout. I když to normálně nedělám, najednou jsem věděla, že s ním chci strávit noc, ať už to dopadne jakkoliv.

Žaludek mě zradil

Všechno bylo skvělé – a došlo i na intimnosti. V tom nejlepším se mi ale udělalo z ničeho nic špatně a nestihla jsem ani odběhnout na záchod. V tu ránu jsem začala zvracet, snažila jsem se to zachytit do rukou, ale to byla samozřejmě děsná blbost. Pozvracela jsem mu celou postel a chudáka i jeho, celé tělo měl od mého obědu – a já se nikdy necítila hůře. Od té doby na schůzce s muži zásadně nepiji.

Čtěte také: Eliška (25): Úplně nahá jsem vpadla do náruče přítelově babičce. Myslela jsem, že se propadnu.

I když mi pak tvrdil, že se nic nestalo, že to chápe, protože jsme toho vypili opravdu moc, už se nikdy neozval. A mě to dodnes moc mrzí.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT