Když nám v karanténě chutná. Celebrity v čele s herečkou Naomi Watts se pochlubily, jaké chutě s nimi cloumají v době pandemie

Karanténa je dlouhá, a pokud máte doma nakoupené zásoby, je velmi těžké odolat. Stejně jsou na tom i celebrity. Dobré jídlo navíc uklidňuje a dodává sílu, i když nejde vždycky jen o zdravé pochoutky, je potřeba dopřát si něco navíc. Známé tváře se na svých sociálních sítích pochlubily, jaké chutě mají v době pandemie ony.

Naomi Watts a její sladký dort k nakousnutí

Hvězda filmu King Kong, herečka Naomi Watts sdílela na svém instagramovém účtu fotografii, na níž se s chutí pouští do lákavého ovocného dortu, který vypadá, že bude také hodně sladký. Taková je ovšem realita, a herečka očividně bojuje proti stresu z aktuální situace dobrým jídlem. K fotografii přidala popisek „karanténní ochrana: zbavte se jídlem svých pocitů“, jak výstižné.

Teresa Palmer a nanuk před spaním

Herečka Teresa Palmer je známá z válečného hitu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, a všichni její fanoušci vědí, že velmi propaguje zdravý životní styl, cvičení a vyváženou stravu. Ovšem zdá se, že i na ni došly chutě během nelehkého období. Na svém účtu sdílela fotografii z postele, kde si před spaním dopřává nanuk.

Shanina Shaik a její verze sendviče

Ani modelky si neodepřou dobroty během karantény. Modelka a herečka známá z filmu Mumie z roku 2017, Shanina Shaik sdílela fotografii své verze sendviče. A že si umí dát do nosu. Jak jinak, než celozrnný sendvič doplnila šunkou a sýrem, a nezapomněla také na pitný režim. Sklenička vína jistě po dobré svačince přišla vhod.

A co vy? Také si během karantény dopřáváte nejrůznější dobroty?

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT