Když jeden pohled je víc než tisíc slov. Hanka Mašlíková ukázala fotku z „nového“ prvního rande s manželem

Zatímco pro některé české celebrity byl bohužel loňský rok ve znamení rozchodů či rozvodů, pro modelku a moderátorku Hanu Mašlíkovou a jejího manžela Andrého Reinderse byl rokem velkého návratu. Manželé se totiž k sobě po roční odluce, během které diskutovali i rozvod, rozhodli vrátit.

Rok 2021 skončil jako pohádka

Zatímco před rokem žili toto dobou oba manželé již odděleně a z hlediska jejich vyjadřování na adresu toho druhého se zdálo, že jejich láska je navždy minulostí, nyní je vše jinak. Jak se říká, srdci neporučíš a manželé Reindersovi jsou toho velkým důkazem. Před Vánocemi se pochlubili nádhernými rodinnými snímky a zároveň oficiálně potvrdili to, co se již mezi některými zainteresovanými nějakou dobu vědělo. Manželé se rozhodli k sobě opět vrátit a tvořit rodinu.

Jak se Hanka na svém instagramovém profilu svěřila, rok odloučení je oba dva hodně naučil a díky tomu všemu, co si během odluky uvědomili, nyní budou o svůj vztah mnohem více pečovat. Už od léta bylo z některých Hančiných postů zřejmé, že vztahy mezi manželi se lepší, strávili spolu například společnou dovolenou, ale Hanka v té době vždy tvrdila, že to dělají především s ohledem na jejich malého syna Andrease.

Druhá svatba se naštěstí konat nemusí

Nyní Hanka na Instagramu zveřejnila i mnohem osobnější fotografii, která ji s Andrém zachycuje na jejich prvním společném rande po roční pauze. Jejich zamilované pohledy, které si na snímku vyměňují, jsou lepším důkazem jejich vzájemných citů než tisíc slov. Hanka a André se vzali v srpnu 2016 po přibližně dvou letech vztahu, o rok později se jim narodil syn Andreas. Jak Hanka vtipně poznamenala, je teď ráda, že během roční odluky nakonec na rozvod nenašli sílu, neboť jinak by museli v létě chystat svatbu novou. Druhou veselku tedy strojit nemusí, ale kdo víme, třeba se po létě malý Andreas dočká bratříčka nebo sestřičky.

Zdroj: Instagram/hanamaslikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu