Kdo narušil poobědovou siestu Richarda Krajča?

Hudba nepatří mezi jediného koníčka a vášeň Richarda Krajča. Dalším a neméně důležitým jsou psi. Zpěvák, herec a skladatel je totiž i velkým milovníkem psů, o čem svědčí i mnohé fotky a videa, která zveřejňuje na svých sociálních sítích. S manželkou Karin pak nemají doma jen jednoho, ale hned čtyři tyto čtyřnohé domácí mazlíčky.

Dům plný dětí, psů a želv

Zpěvák se poslední dobou do širšího povědomí veřejnosti dostal zejména v souvislosti s písní Vánoční, ve které mohli fanoušci slyšet i zesnulého Karla Gotta. Se svou skupinou Kryštof také pracují na nové desce, ale příliš s ní nespěchají, neboť vydat ji chtějí až ve chvíli, kdy s ní budou moci vyrazit na turné po republice. Kromě pracovního života si ale Richard užívá i svůj život soukromý. S manželkou Karin sice zpěvák zatím společného potomka nemá, ale je milujícím otcem svých dvou dětí, které má z předchozího manželství s modelkou Martinou Poulíčkovou. Rovněž Karin, která se živí jako režisérka a spisovatelka, má z předchozího vztahu jedno dítko. Kromě dětí jim doma společnost dělá již zmíněná smečka čtyř psů různých ras i různé velikosti. Psi, ale nejsou jediní zvířecí mazlíčci rodiny, Richard je totiž i milovníkem želv.

Pojď mě vyvenčit

Na společném instagramovém profilu manželé pravidelně zveřejňují různé příspěvky ze svého soukromí a často jim na nich dělají společnost právě jejich čtyřnozí miláčci. Nejinak je tomu i na posledním zveřejněném příspěvku. Ten zachycuje zpěváka odpočívajícího na gauči, jak se na něj smutně dívá jeho australský ovčák. Je více než jasné, že chlupáč velmi touží po tom, jít se svým páníčkem na procházku. To zpěvák rovněž vtipně okomentoval slovy, která se pejskovi pravděpodobně honí hlavou. Zda se mu nakonec podařilo páníčka k procházce přesvědčit, zpěvák neuvedl. Kromě australského ovčáka mají Krajčovi doma ještě grifonka a pyrenejského horského psa.

Zdroj: Instagram/richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT