Kdo je v Čechách nejvíc sexy mužem? Anketa Marie Doležalové už zná svého vítěze!

Herečka a bloggerka Marie Doležalová často baví své obdivovatele na Instagramu nejrůznějšími historkami ze svého soukromého života. Před několika dny se ale na své fanoušky, nebo spíše fanynky, neboť, jak prozradila, 90 % jejích sledujících jsou ženy, obrátila s neobvyklou anketou.

Přitažlivost mužů není jednoduchá záležitost

Svým sledujícím položila velmi jednoduchou, ale zároveň i velmi zajímavou otázku, kdo je podle nich nejvíc sexy mužem současného českého showbusinessu. Sama herečka se svěřila, že i když nad odpověďmi hodně přemýšlela, není schopna odhadnout, kdo z jejích kolegů by pro české ženy mohl být nejvíc sexy. Jedním z důvodů bylo to, že u žen většinou rozhoduje krása, ale u mužů je to složitější. Z hlediska přitažlivosti totiž často hraje velkou roli nejen vzhled, ale také charisma, intelekt či vtip. Pak už herečka jen připsala pravidla hlasování a anketa se pustila.

Fotka jako odměna

Fanynky samozřejmě ihned začaly psát ve velkém množství komentáře se jmény těch, které považují za nejpřitažlivější. Rozmanitých jmen se objevily desítky, motivací bylo zcela jistě i to, že Marie slíbila, že ty, kteří se umístí na předních příčkách, osloví se žádostí, jestli by se pro fanynky jejího profilu nevyfotili. Pak svůj prvotní nápad upravila, že je požádá, aby se vyfotili se svou partnerkou nebo partnerem, aby její fanynky rovnou věděly „kdo s kým“.

Na předních místech se umístili především herci

Po několika málo dnech Marie zveřejnila další post, tentokrát s výsledky. Jak tedy anketa dopadla? Podle fanynek, ale kdo ví, možná i fanoušků, Marie Doležalové je nejvíc sexy mužem Česka herec Vladimír Polívka. Na stříbrné příčce skončil Vojtěch Kotek a bronzovou příčku obsadil Vojtěch Dyk. Do TOP 10 se dostali ještě Martin Hofmann, David Švehlík, Ondřej Vetchý, Daniel Stach, Jiří Bartoška, Hynek Čermák a tanečník Dominik Vodička. Jak Marie na závěr trefně poznamenala, teď už jí chybí jen sehnat na ně telefonní čísla, aby je mohla o slíbenou fotku požádat. Uvidíme, jak se jí zadaří a zda dotyční pánové jejímu přání vyhoví.

Zdroj: Instagram/dolezalova.marie

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu