Karolína (28): Přítel mě tlačil do trojky. Nakonec to dopadlo úplně jinak, než si představoval

Přiznám se, že jsem si myslela, že máme s přítelem vyrovnaný a spokojený vztah. Bydleli jsme společně už čtvrtým rokem, málokdy jsme se hádali, dovedli jsme se dohodnout na kompromisu – a celkově se nám spolu žilo dobře. To jsem ovšem netušila, s čím na mě přítel přijde.

Když dva jsou málo

Opravdu si o sobě nemyslím, že bych byla frigidní. Sex mám ráda, i když nějaká experimentátorka vyloženě nejsem. Líbí se mi to takové, jaké to s přítelem máme dvakrát do týdne. A předpokládala jsem, že i on to cítí podobně. Jaké ale bylo mé překvapení, když jednoho dne přišel s tím, že bych chtěl do našeho intimního života vnést trochu napětí.

Že je to se mnou prý už nudnější a stereotypní. Docela mě svým prohlášením znejistěl. Do té doby jsem vůbec netušila, že se mu to se mnou nelíbí. Což jsem řekla i nahlas. Začali jsme se dohadovat a z přítele vypadlo, že si myslel, že to bude čím dál lepší. Ale ono nic. Tak jsem se ho zeptala, jak si tu změnu představuje. Co bych měla na sobě změnit?

Rozhodnutí bylo na mně

Já se prý měnit nemusím. Jemu bude stačit, když občas do naší postele pozveme někoho třetího. Vytřeštila jsem na něho oči. To myslí vážně? Přítel si ale na tom trval. A prý už i o někom ví. Jeho vyhlédnutou další osobou byla naše společná kamarádka. Už s ní o tom dokonce mluvil a ona souhlasila.

Přiznám se, že ten den jsem měla již po náladě. Neměla jsem ani ponětí o sexuálních představách svém přítele. Asi to byla moje chyba, ale až do toho odpoledne, kdy mi o nich přítel řekl, jsem si myslela, že mě nemůže nic překvapit. Byla jsem postavená před hotovou věc a přítel čekal na to, jak se rozmyslím. Tu noc jsem spala hodně špatně a v práci jsem o tom stále přemýšlela, zatímco přítel stále čekal na moji odpověď.

Asi jsem prudérní

Představa, že společně se mnou a s přítelem je v posteli i další holka, mě nijak nenadchla. Netoužila jsem se intimně stýkat se ženou, jako jsem nechtěla zažít na vlastní oči, jak se můj přítel k nějaké jiné ženě má. Ten den jsem odešla z práce dřív. Doma jsem si sbalila své věci a příteli nechala na stole lístek, že odcházím a že to je moje odpověď na jeho návrh.

I když jsme žádnou trojku společně nepodnikli, vztah s přítelem se rozpadl. Ani mě nepřemlouval, abych se vrátila zpátky. Později jsem se dozvěděla, že s naší společnou kamarádkou udržoval milenecký poměr už delší dobu.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu