Kamila (18): S přítelem jsme vyzkoušeli orální sex. Skončilo to tak, že na to ani my, ani jeho matka, nezapomeneme

Mám kluka už dva roky, spíme spolu pravidelně a rádi zkoušíme nové věci. Před měsícem po mě chtěl přítel orální sex. Nikdy předtím jsme to ani jeden nezkoušeli, jeho to však hodně lákalo, a tak mě přemluvil. Přečetla jsem si na internetu, jak to klukovi udělat dobře pusou a pustila jsem se do toho, nechala jsem se ale příliš unést a vznikl z toho obrovský trapas.

V našem vztahu jsem byla já vždycky ta zdrženlivější. I když jsme spolu chodili už rok, stále jsem se vyhýbala sexu, pak jsme to ale zkusili a moc se mi to líbilo. Od té doby spolu spíme normálně a dokonce experimentujeme v různých polohách. K příteli mám důvěru, známe se od první třídy, byli jsme tak léta přátelé, než jsme spolu v patnácti začali chodit. O všem otevřeně mluvíme, a tak mi nepřišlo vůbec divné, když se mi Patrik svěřil s tím, že ho moc láká zažít i orální sex.

Souhlasila jsem a chtěla jsem se na to nějak připravit. Přečetla jsem si něco na internetu, nechtěla jsem se totiž úplně ztrapnit. Patrik je úžasný v tom, že vždycky převezme otěže a v sexu je vůdčí typ, což se mi líbí. Najednou jsem ale měla být já ta, co to bude mít jen ve svých rukách, a opravdu jsem chtěla, aby se to povedlo. Nechala jsem se ale unést až moc a celé jsem to pokazila.

Vyzvracela jsem celou večeři do jeho postele

Když jsem přišla ten večer k Patrikovi, směla jsem tam přespat. Jeho rodiče mají velký dům, takže tam přespáváme docela často. Patrik objednal pizzu, kterou miluji, zapnuli jsme si seriál a všechno začalo skvěle. Pak přišlo na věc. Mazlili jsme se, líbali jsme se a pak jsem se přesunula do jeho rozkroku.

Vášnivě jsme se pustila na věc, ale v jednu chvíli se mi udělalo nevolno, v hlavě mi proběhlo, že se snad pozvracím, dávila jsem se, ale nechtěla jsem přestat v tom nelepším. Pak mě přítel chytil za hlavu a silně mě přitisknul k sobě, v tom jsem to už neudržela a začala jsem skutečně zvracet. Pozvracela jsem mu celou postel, celá večeře byla venku a mě bylo neskutečně trapně.

Co to tam děláte?

Celou tu situaci ještě přiživila jeho maminka, která slyšela, jak kašlu a dávím se. Šla se za námi podívat a my odnášeli špinavé prostěradlo a uklízeli mé zvratky. Samozřejmě se ptala, co se stalo, všimla si, že toho moc na sobě nemáme a nechceme o tom mluvit. Myslím, že mi moc neuvěřila, že se mi z ničeho nic udělalo tak špatně, že jsem to nestihla doběhnout na záchod – a to mimochodem má Patrik koupelnu ve svém pokoji.

Nějakou dobu jsem se vyhýbala i Patrikovi, děsně se za to stydím. On mě sice ujišťuje, že pro něj se nic tak strašného nestalo, ale já s orálním sexem už nadobro končím.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT