Jitka Boho s blond vlasy a spor o to, komu je dcerka vlastně podobná

Jedním z poznávacích znamení modelky a zpěvačky Jitky Boho jsou již po řadu let tmavé dlouhé vlasy. Ostatně právě takové je měla v roce 2010, když ještě pod dívčím jménem Jitka Válková vyhrála Českou Miss. Od té doby s vlasy experimentovala jen výjimečně, například před osmi lety si je sice nechala výrazněji zesvětlit, ale poměrně rychle se pak vrátila ke své tradiční tmavé barvě. Nyní se ale na Jitčině instagramovém profilu objevila fotografie, na které je zcela blond.

Blond holčička s Mickey Mousem a rajčaty

Nutno upřesnit, že se jedná již o velmi letitý snímek, na kterém je Jitce přibližně něco mezi dvě a třemi lety. Na snímku z rodinného archivu je zachycena ve skleníku s rajčaty a na první pohled vás pravděpodobně překvapí její blonďaté vlásky. Je ale pravda, že v dětství mělo světlé vlasy mnoho z nás. Vlasy dětem totiž nejvíce tmavnou mezi třetím a pátým rokem, poté se barva již nemění. V komentáři ke snímku Jitka napsala: „Ale jooo, já už se na to léto docela těším, až si zase takhle jednou sednu ve skleníku. Alespoň vidíte, že Rosi ze mě nemá NIC.“ A právě druhá část jejího komentáře okamžitě rozpoutala vášnivou diskusi mezi jejími fanoušky.

Hudební talent nezapře

Zatímco někteří fanoušci tvrdili, že Jitčina dcera Rosalie je navzdory tmavým vláskům celá maminka, stejné oči, stejný úsměv, druhý tábor oponoval, že asi nikdy neviděli fotku jejího otce Lukáše Boho, protože dcerka je celý tatínek. Rosalie, která na konci listopadu oslavila své šesté narozeniny, má sice tmavé vlásky, ale v obličeji je v mnohém podobná malé Jitce z fotografie. Po tatínkovi ale samozřejmě také zdědila určité rysy. Po obou rodičích navíc Rosi zcela jistě zdědila i hudební talent. Před několika dny Jitka na Instagramu zveřejnila první video, ve kterém si s ní zazpívala, a Rosi k tomu hrála na ukulele.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu