Jitka Boho a její originální vlastnoručně vyrobený vánoční dárek

Jedním z nápojů, který k vánočním svátkům patří, je zcela jistě vaječný koňak. V řadě rodin se vyrábí domácí koňak, který navíc pro spoustu hospodyněk představuje jednoduchou možnost, jak spotřebovat vaječné žloutky, které zbyly po přípravě sněhového cukroví. Kromě toho může být vlastnoručně vyrobený domácí „vaječňák“ též velmi milým a netradičním vánočním dárkem. Patříte mezi ty, kterým vaječný likér zrovna příliš nechutná? Jitka Boho pro vás má řešení.

Chutný a osobitý dárek

Modelka Jitka Boho již několikrát prokázala, že má nejen talent hudební, ale také výtvarný. Nedávno například na svém instagramovém profilu sklidila slova obdivu za malované kamínky. Nyní spojila výtvarný talent s kulinářstvím a výsledkem je „Kofilák Bohovka“ neboli originální kávovo-čokoládový likér. Jak se Jitka svěřila, výsledkem byla mile překvapena a objevila novou vánoční tradici, kterou bude odteď dodržovat každý rok. Vlastnoručně vyrobený likér ve vlastnoručně zdobené láhvi je navíc rovněž krásným vánočním dárkem.

Inspiruje i vás?

Jak se Jitka svěřila, na zdobení lahve použila tytéž barvy, které používá na kamínky. Na jednu lahev s jejich pomocí namalovala vánoční kouličku s motivem zimní krajiny a na druhou lahev potom hlavu soba. Vzhledem k tomu, že si byla jistá, že mnoho jejích fanoušků by ji jistě žádalo o recept, přidala ho rovnou do komentáře. Kdo chce, může si tak domácí likér Bohovka bez problémů připravit. Z komentářů fanoušků je zřejmé, že řada z nich se již inspirovala. Kromě fotografie s lahvemi vánočního likéru zveřejnila modelka ještě jednu fotografii, která zachycuje Jitčino „pracovní prostředí“, kde tvořila. Vzhledem k tomu, že je to obývací pokoj, mohou Jitčini fanoušci v pozadí vidět též vánoční stromeček laděný do zlaté barvy, jmelí pověšené na lustru a rovněž Rosálku s její rozsáhlou sbírkou plyšových hraček.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu