Ježíšek přinesl rodině Anny Geislerové jen jeden dárek, ale veliký.

Herečka Anna Geislerová většinou tráví vánoční svátky nejen se svými dětmi Brunem, Stellou a Maxem, ale také s rodinami svých dvou sester Lenky a Ester. Nejinak tomu bylo i letos. Herečka se pak na svém instagramovém profilu svěřila, že jejich Vánoce měly být letos původně zcela bez dárků. Nakonec ale Ježíšek celé rodině dohromady přesto jeden velký dárek přinesl. Co v něm bylo?

Rodinná pohoda

Anna publikovala hned několik fotografií z jejich rodinného Štědrého dne. Nutno říci, že na většině z nich je rozmanité jídlo, které všichni společně připravili. Kromě polévky či klasického bramborového salátu a smaženého kapra bylo na slavnostním stole i pečené kuře se zeleninou. Ze sladkostí nemohlo chybět hned několik druhů cukroví, vánočka a také speciální „čokoládové vánoční poleno“, které připravila Annina starší sestra Lela. Kromě toho se večer po vzoru filmu Pelíšky zapalovala i vodka. Vzhledem k tomu, že Lela je výtvarnice, Anna prozradila, že jako jediná během příprav a oslav nefotila, ale malovala. Jako důkaz přidala fotku obrázku, na kterém ji sestra zachytila, jak vaří u plotny.

Jeden dárek pro všechny

Pokud jde o vánoční dárky, Anna se už předem svým fanouškům svěřila, že její rodina se rozhodla letošní Vánoce pojmout zcela bez dárků. Chtěli si užívat jen sami sebe a toho, že mohou být všichni spolu. Což se jim ale přesto tak úplně nepodařilo. Jak herečka napsala v komentáři: „ Vánoce bez dárků a o jídle byly božský…ovšem na závěr to Ježíšek nevydržel a přinesl jeden dárek! Ale fakt velikej. Jsou v něm klávesy a my vcházíme do nové rodinné éry! Budeme se všichni učit hrát. Příští rok už budou koledy i s doprovodem!“. Uvidíme, kdo tedy ke klávesám příští rok u stromečku zasedne. Mimochodem otec Anny, Lenky a Ester Petr Geisler byl nejen lékař a japanolog, ale velmi dobře hrál i na piano.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu