Ještě nemáte diář na příští rok? Vlastní verzi diáře má Taťána Gregor Brzobohatá i Richard Krajčo.

I když většina z nás bez chytrého telefonu neudělá ani krok a máme v něm tak říkajíc všechno, existuje jedna věc, kterou se dosud mobilům nepodařilo tak úplně nahradit. Diář. I v dnešní digitální době totiž mají papírové diáře své kouzlo a jsou skvělým pomocníkem v práci, ve škole, v domácnosti i v životě. Možná i proto hned několik známých českých tváří přišlo s vlastním diářem na příští rok.

Interaktivní Deníkodiář Miss World

Na svém instagramovém profilu svůj diář na příští rok představila například Taťána Gregor Brzobohatá či Richard Krajčo s manželkou Karin. Taťána před nedávnem vydala svou první knihu s názvem Pokračování příště…, ve které osobitým způsobem rekapituluje svůj dosavadní život a úspěchy. Knihou a životem Taťány je inspirovaný i její Deníkodiář na rok 2022. Kromě praktického diáře v něm najdete i spoustu Taťániných fotek a ilustrací a modelka se v něm dělí i o některé své rituály a maličkosti, kterými se zpříjemňuje dny. Kromě toho je diář velmi interaktivní, a tak se s jeho pomocí dozvíte spoustu zajímavých informací o sobě samých.

Dvouletý diář Richarda a Karin

Diář Richarda a Karin je na první pohled zajímavý tím, že není jako většina diářů na rok, ale na dva roky, tedy 2022 a 2023. Diář obsahuje kromě klasických poznámek a kalendáře zajímavé osobní příspěvky, které speciálně pro diář jak Richard, tak Karin napsali, a také nejrůznější fotky z jejich rodinného archívu. Oba manželé se shodli, že diář je svým způsobem jakýmsi volným pokračování jejich úspěšného blogu Kecy, kecy, kecičky, který vyšel i v knižní podobě.  

Proč papírové diáře ještě nevymřely?

V minulosti diáře sloužily především k zapisování nejrůznějších úkolů a schůzek, na které jsme nechtěli zapomenout. Většina z nás si jistě vybaví ten příjemný pocit, když jsme pak danou poznámku mohli v diáři škrtnout. V poslední době se ale diáře staly něčím víc. Kromě schůzek a úkolů si do nich lidé zapisují i své nápady či každodenní radosti. Navíc si do nich lepí též různé samolepky či fotky. Diáře se tak proměňují v jakási malá vzpomínková alba na daný rok.

Zdroj: Instagram/tatianagbrzobohata, ricgard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu