Ještě jí není ani rok a už hraje na bicí! Hudební geny dcerka Moniky Bagárové nezapře.

Za několik málo dní oslaví malá dcerka Moniky Bagárové Rumie své první narozeniny. Zpěvačka se v minulosti již několikrát svěřila, že by pro dcerku ráda připravila co nejkrásnější velkou oslavu, které by se mohla zúčastnit celá rodina i velké množství kamarádů a známých. Nyní na svém instagramovém profilu zveřejnila krátké video, na kterém to vypadá, jako by Rumie nacvičovala na případné narozeninové hudební vystoupení. A jak je vidět, na nedostatek hudebního talentu to u malé Rumie rozhodně nevypadá.

Malá bubenice

Hudební geny má Ruminka rozhodně po kom podědit. Kromě maminky Moniky Bagárové se totiž hudbě věnuje i mnoho dalších členů rodiny. Malou Moniku vedl od mala k hudbě a zpěvu především její tatínek Josef Bagár, který hraje skvěle na bicí. Jak je vidět na videu, stejnou strategii, jako zvolil kdysi s Monikou, se rozhodl nyní zřejmě aplikovat i na malou Ruminku. Svou malou vnučku si totiž posadil na kolena a dal jí do ruky paličku. Poté, co jí ukázal, jak se to dělá, se pustila Rumie do hraní sama. Zcela přirozeně a sama od sebe následně vyzkoušela nejen buben, ale i činely. Dědeček má z toho, jak jí to jde, samozřejmě ohromnou radost.

Hraje a zpívá celá rodina

Hudební talent mnohých svých členů rodina Bagárů přisuzuje především genům Moničina pradědečka, který hrál na několik hudebních nástrojů, například i na klasický cimbál. V kapele, ve které malá Monika jako zpěvačka před lety začínala a ve které dodnes hraje Josef Bagár na bicí, tak působí i jeho strýc a několik bratranců. Zpěvu se věnuje i Moničina mladší sestra Natálie. Společně si spolu Monika s Natálií zazpívaly v písni s příznačným názvem Sestra. Videoklip k této písni navíc obsahuje i řadu autentických záběrů z jejich dětství. Zda Malá Rumie kromě hudebního talentu podědila ze strany tatínka zápasníka Makhmuda Muradova i jiný talent, se zatím neví.

Zdroj: Instagram/ bagarovamonika, romea.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu