Jana Bernášková vyrazila se synem na procházku. Čím zaujal kolemjdoucí?

Herečka a spisovatelka Jana Bernášková je známá svým svérázným humorem. Vloni na jaře v době první vlny karantény napsala svou první knihu Jak přežít svého muže. Ta se během velmi krátké doby stala bestsellerem, a tak Jana letos na podzim vydala další knížku, tentokrát nazvanou Coura. V současné době ji zaměstnává především natáčení hororového snímku Krvavý Johann a také její děti, zejména mladší syn Theodor.

Co si vzít na procházku?

Osmiletého Theodora má Jana se svým manželem scénáristou Rudolfem Merknerem. S ním se seznámila před jedenácti lety, když se sešli při natáčení seriálu Vyprávěj, ve kterém Jana hrála nepříliš kladnou roli Ivety Hájkové. V roce 2012 se vzali. Kromě Theodora má Jana z předchozího vztahu s režisérem Davidem Drábkem ještě starší dceru Justýnu. Právě Theodor nedávno vykouzlil úsměv na tváři nejen své mamince, ale i mnoha lidem kolem. Když totiž společně vyrazili na procházku do centra Prahy, vzal si na hlavu lyžařské brýle. Modré, které mu skvěle ladily s mikinou. Maminku navíc přesvědčil, aby mu koupila něco i dobrého.

Děti potřebují svobodu

Jak herečka s humorem v komentáři poznamenala, strávil v nich celý den a vůbec mu nevadilo, že se za ním lidé kolem otáčejí. I ona to přijala s nadhledem a svěřila se, že takovéto malé revolty a svobodu dětem schvaluje, musí totiž jinak žít ve světě, který je plný nejrůznějších příkazů a zákazů. S tím souhlasila i celá řada Janiných fanynek, které její příspěvek komentovaly. Zároveň se svěřovaly se svými v mnohém podobnými zážitky se svými ratolestmi. Například syn jedné obdivovatelky jezdil v létě na kole v lyžařské helmě, syn jiné teď nosí místo čepice ragbyovou helmu, další chodí ven s každou botou jinou. Kromě seriálu Vyprávěj je Jana Bernášková známá ještě ze snímků Bestiář, Hranaři a ze seriálů Ulice či Horákovi.

Zdroj: Instagram/jana_bernaskova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu