Jana (43): Když jsem se vrátila domů z nemocnice, čekal mě obrovský šok! Manžel mě vyměnil za neobvyklou milenku

Měla jsem jít na plánovaný zákrok s kolenem – a na manželovi bylo vidět, že se těší, až bude doma sám. I když já jsem se vlastně těšila také, že si chvíli odpočinu a že mě to moje koleno konečně přestane bolet. Během operace ale nastaly nějaké komplikace a já jsem místo týdne musela zůstat v nemocnici dva týdny. Když mě propouštěli, chtěla jsem muže překvapit a nic jsem mu neřekla. Ohlásit jsem se ale raději měla.

Kdy mě pustíte domů?

Manžel za mnou moc nechodil, ale mně to nevadilo, v nemocnici jsem si četla, hodně jsem spala a klábosila jsem s ostatními ženskými na pokoji. Po dvou týdnech mě to ale přece jen omrzelo a začala jsem se těšit domů. Po komplikacích mi ale primář pořád nechtěl říct, kdy mě propustí, a tak jsem začala žadonit a vyptávat se, kdy mě pustí domů snad desetkrát denně. Pak se nade mnou konečně slitovali a slíbili mi propuštění na ranní vizitě.

Přijede si pro vás někdo?

Primář chtěl, aby mě někdo v nemocnici vyzvedl, protože jsem nohu nesměla namáhat. Místo svému muži jsem ale zavolala kamarádce, rozhodla jsem se, že ho doma překvapím. Asi jsem ho chtěla i trošku zkontrolovat, jestli uklízel a zalévat kytky tak, jak mi slíbil. Po příchodu domů mě ale čekal pořádný šok.

Tak ty si tady užíváš?

Vešla jsem do bytu a manžel byl doma, nešel mě však vítat, jak jsem si myslela. Samozřejmě byl všude nepořádek a kytky už připomínaly spíše seschlé seno v květináčích. Slyšela jsem vzdychání z ložnice a okamžitě mě napadlo, že tam ten prevít má nějakou milenku. Upřímně mě jako první napadlo, jak ji mohl přivést do takového botelu.

Otevřela jsem dveře a nevěřila svým očím. Můj manžel tam měl milenku, ale nafukovací! On si tam užíval sex s nafukovací pannou ze sexshopu a mně bylo v tu ránu hrozně do smíchu. Zeptala jsem se ho, jak si to užívá a on se mohl hanbou propadnout.

Holka letěla okamžitě z domu a z manžela si dodnes dělám legraci.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu