Jaký je recept na dlouhodobé manželství podle Willa a Jady Smithových?

Říká se, že rozvést se s někým je jednodušší, než v manželském svazku vydržet celý život. Proto mnoho lidí obdivovalo svazek Willa a Jady Smithových, kteří jsou spolu už více jak 23 let. Když však zjistili, co se v jejich manželství odehrálo, mnohým spadla brada. Tohle vůbec nečekali, že by se kdy mohlo stát.

August Alsina prozradila tajemství Smithových

V červnu 2020 vyšlo najevo, že Jada Smith udržovala sexuální poměr s někým jiným, než se svým manželem. Celou aféru vynesla na světlo zpěvačka August Alsina. Zašla však ještě dál a fanoušky šokovala tvrzením, že milenecký poměr Jady byl posvědcen Willem Smithem, který o něm věděl, a vůbec mu to nevadilo. August tak odstartovala dávno otevřenou, ale na nějaký čas zapomenutou diskuzi o tom, že ti dva mají otevřené manželství.

Jejich manželství si prošlo krizí

Nakonec Jada přiznala, že opravdu měla poměr s někým jiným, ale nebylo to úplně tak, že by jí to Will schvaloval. Dokonce v té době procházelo jejich manželství krizí, a dokonce šli na nějakou dobu od sebe. Oba si navzájem dali čas k tomu, aby si uvědomili, co vlastně od života a potažmo sebe samých očekávají. Naštěstí jejich manželství tuto krizi ustálo a bylo dost silné, aby se k sobě tito dva sympatičtí manželé opět vrátili.

Nepřehlédněte: Přehled slavných hřebců, které byste letos v létě chtěly ulovit.

Nevěra jejich manželství posílila

Will Smith připustil, že manželství je velmi těžká věc, ale kdyby měl žít bez Jady, bylo by to pro něj ještě složitější. Apeluje také na ostatní lidi, aby dovolili svým drahým polovičkám dělat v partnerském svazku chyby. Je to lidské a je to pro každého. Důležité je se z toho poučit a jít dál. Dokonce nechal Jadu, aby reagovala na slova Augusty Alsiny a veřejnosti vylíčila, jak to tenkrát bylo. Do jejího vyprávění vůbec nezasahoval.

Žádné manželství není dokonalé, ale když ustojí milostný trojúhelník, dá se považovat opravdu za velmi stabilní, a proto Smithovi budou stále bráni za vzor.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT