Jaký byl Heath Ledger ve skutečnosti? Promluvila jeho bývalá partnerka i kolegové

Americká herečka Heather Graham dlouho před novináři mlčela a o svém vztahu s Heathem Ledgerem. Fanoušci ho znají z role Jokera ve filmu Temný rytíř, jako půvabného Patricka z romantické komedie 10 důvodů, proč tě nenávidím a mnoha dalších snímků. Jaký byl ale ve skutečnosti? O tom promlouvá jeho bývalá partnerka.

Nešťastná náhoda

V roce 2008 obletěla svět smutná zpráva. Mladý Heath byl nalezen v hotelovém pokoji společně s prášky na spaní. I když se může zdát, že šlo o sebevraždu, lékaři situaci odhadují na nevhodnou kombinaci léků, která způsobila smrt. Dlouhodobě trpěl depresemi, měl problémy v osobním životě a s tím mu pomáhala nejen antidepresiva.

Navždy zůstane v jejím srdci

Herečka Heather Graham o něm tvrdí, že to byl speciální člověk, na kterého nejde snadno zapomenout. Navštěvoval ji často při natáčení, aby ji podpořil, ale byl tu pro ni mnohem dříve, než získala uznání. Prozradila, že pro něj byla hezká a talentovaná ještě před tím, než si jí všiml herecký průmysl. Své lásky k němu se podle svých slov nikdy nevzdala.

Na sociální síti publikovala v minulých dnech několik fotografií, kterými fanouškům svou bývalou lásku připomněla. Oba jsou na ní ještě mladí, mají se k sobě a vypadají zamilovaně. Heather Graham připojila ještě popisek, že si jen připomíná staré časy, prochází své fotografie z minulosti a myslí na to, že byl její bývalý přítel opravdu speciální osobností.

V kolektivu byl oblíbený

Ostatní kolegové o něm říkají, že byl vlídný, citlivý a velice zábavný. Důkazem toho jsou příspěvky, které předcházely vyjádření Heather Graham. Například herečka Kate Bosworth sdílela některé osobní snímky a zamýšlela se v popisku nad tím, jaké by to bylo, kdyby teď herec byl živý, zdravý a mezi námi.

Rita Wilson k ostatním připojila, že měl Heath neobvyklý talent. Učinila tak na své sociální síti, když připomínala, že by oslavil čtyřicáté narozeniny.

Autor: Tereza Hotovcová
zavřít reklamu