Jako kdyby tatínkovi z oka vypadl. Syn Leony Machálkové je Bořku Šípkovi stále podobnější

Možná i vy máte dceru, syna, vnučku, vnuka, neteř či synovce, které letos čeká maturita. Té ale vždy předchází příjemnější událost v podobě maturitního plesu. A právě s fotkami z jednoho maturitního plesu se na svém instagramovém profilu pochlubila i zpěvačka Leona Machálková. Na ples nevyrazila z důvodů pracovních, ale čistě osobních – její syn Artur je totiž jedním z letošních maturantů.

Zkouška z dospělosti je za dveřmi

Do Žofínského paláce Artura nedoprovodila jen pyšná maminka, ale i prarodiče. Kromě fotografií, ze kterých je na první pohled patrné, jak moc je Artur podobný svému slavnému otci architektu Bořku Šípkovi, zveřejnila zpěvačka i dvě krátká videa. Na prvním z nich je zachycena při jednom z dojemných momentů maturitních plesů, společném tanci maturantů s rodiči. V černých koktejlových šatech se Leona ladně pohybuje po parketu a je vidět, že waltz od doby, kdy byla jednou z účinkující v soutěži StarDance, rozhodně nezapomněla. Druhé video poté zachycuje další velmi osobní moment – synovo „šerpování“.

Po maturitě studium v Itálii

Kromě vzhledu, především ostře řezaných rysů a nosu, ale Artur po svém otci, který zemřel před šesti lety, zdědil i talent pro architekturu a design. Poté, co úspěšně absolvuje maturitní zkoušky na pražském gymnáziu, totiž odjede studovat obor design interiéru na univerzitu do Milána. Jako každá maminka budoucího maturanta, neboť rodiče mají často ze zkoušky dospělosti větší strach než jejich potomci, si Leona v komentáři k příspěvku povzdechla: „Tak a teď už jen ta maturita…“

Příspěvek samozřejmě vzbudil mnoho ohlasů u Leoniných fanoušků, kteří přáli Arturovi hodně štěstí a žasli nad tím, jak pohledný mladík z něj vyrostl. Pochvalné komentáře se ale týkaly také Leoniných rodičů, kteří podle jednoho z obdivovatelů musí „užívat elixír mládí“.

Zdroj: Instagram/leonamachalkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu