Jaké barvy oblečení musíte letos mít? Barevné trendy, které budeme nosit v roce 2020

Současné počasí není stále nic moc, ale móda nás skvěle povzbuzuje pohledem na trendy, na které se můžeme těšit, až se jaro a sluníčko vrátí v plné síle! Barevná paleta letošního roku vytváří silné a odvážné vícebarevné kombinace s energetizujícím a optimistickým laděním outfitů. Za pár týdnů už budou módní barvy všude. Získejte náskok a nakupujte už teď!

Ohnivě červená

Odvážný, jasný, teplý a energický ohnivě červený odstín vyzařuje sebevědomí a sebejistotu. Varianty tmavě červené a vínové ukliďte hluboko do skříně nebo je dejte na charitu. Jde o příliš temné odstíny v jakékoliv barevné kombinaci a letos vládne výrazná a optimistická červeň!

Korálově růžová, oranžová a šafránová

Uklidňující a „ženský“ odstín, který kombinuje teplo korálu s jemnou růžovou, je elegantní ve všech situacích po celý den. Teplá oranžová zase patří k barvám, které dělají lidi šťastnějšími. Přitahuje spokojené lidi, jen si povšimněte buddhistických mnichů oděných do oranžových rouch! Živý oranžovo-žlutý odstín šafránu vždy dodá vašemu outfitu výrazný nádech a jednoznačně vyjadřuje optimismus!

Vybledlá džínovina a „námořnická“ modrá

Modrá barva je stejně spolehlivá jako vaše džíny. Vybledlý a ošoupaný odstín modré poskytuje pohodlí a lehkost a vypadá elegantně, když je spárován s výraznými a zářivými barvami. Námořnická modrá („Navy Blue“) je nadčasový tmavě modrý odstín, který se standardně kombinuje s bílou a červenou. Letos můžete kombinovat jakkoli. Tmavě modrá vám poslouží stejně dobře jako černá, hodí se prostě ke všemu a pro skvělý vzhled ji sladíte s jakoukoli výraznou barvou!

Neutrální barvy, jako je černá, bílá a hnědá nás letos zcela opouštějí!

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu