Jaká byla první reakce malého Mathiase poté, co mu maminka Nikol Štíbrová přinesla novorozeného brášku?

Od minulého týdne je herečka a influencerka Nikol Štíbrová dvojnásobnou maminkou. V porodnici U Apolináře přivedla na svět druhorozeného syna Tobiase. I když porod proběhl císařským řezem, už v neděli, mimochodem shodou okolností na Den otců, si je oba pyšný tatínek Petr Leitgeb mohl odvést domů, kde už na ně čekal i starší bráška Mathias.

Rozpaky z malého brášky

Ten se v téže porodnici narodil před necelými čtyřmi lety. Jeho otcem je tehdejší přítel Nikol Martin Kyncl. Jak je patrné z některých Nikolčiných příspěvků, Mathias je velmi živé a aktivní dítko, a v souvislosti s očekáváním nového člena rodiny jí často pokládal nejrůznější záludné otázky. Byla i doba, kdy se ji snažil přemluvit, že lepší než sourozenec by byl možná pejsek. Svou spontánní reakcí na novorozeného brášku herečku tak zvaně odboural i po příchodu domů. Ta se později s jeho první reakcí svěřila i na svém instagramovém profilu. Konverzaci, která probíhala ve stylu „Tak co na něj řikáš, Máťo?” „No…snad se nějak rozkouká, viď…” doplnila i prvními dvěma snímky brášků a povzdechnutím, že „snad jo“.

Mauglí a jeho neskutečné vlasy

Mimochodem na první pohled na fotkách zaujme rozdíl v barvě vlásků obou synů. Zatímco Mathias zdědil světlé vlasy po mamince, Tobias je tmavovlasý po tatínkovi. I když po pravdě řečeno u něj většinu fanynek zaujalo především množství vlásků, které je na novorozence poměrně neobvyklé a díky kterým mu rodiče ihned dali přezdívku Mauglí. Další fanynky pak v komentářích přidávaly i vlastní zkušenosti s reakcemi svých starších dětí na to, když jim domů přinesly mladšího sourozence. Každopádně, kdyby si přeci jen náhodou Mathias s Tobiasem nechtěl časem hrát, nemusí se Nikol ničeho obávat, ve stejný den se totiž její kamarádce Martině Pártlové narodila dcera Stella a Veronika Arichteva má doma osmiměsíčního syna Luku.

Zdroj: Instagram/stibrovicnikolka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu