Jak zjistit, jestli vás přitahují i ženy?

Sexuální revoluce je v plném proudu a konečně přestává být ostudou se otevřeně pobavit o tom, že člověk může, kromě heterosexuálních pohnutek, cítit třeba přitažlivost k ženám i mužům zároveň. Jak zjistit, zda vás nepřitahují ženy?

Konec předsudků

Být bisexuální a toužit po muži i ženě, to se stává mnoha lidem. Rozhodně se nejedná o jejich vlastní rozhodnutí. S touto přirozenou volbou partnerů se již narodili a pod tlakem společnosti jsou donuceni žít „spořádaný život.“ Cítíte se i vy být přitahována stejným pohlavím? Pojďte se podívat, jak zjistit, zda se jedná o chvilkové zachvění zvědavosti, nebo zda patříte k lidem, jež mají do vínku danou bisexualitu.

Celebrity, které otevřeně promluvily o bisexualitě

Své přirozené pohnutky v posledních letech otevřeně vyslovily také světové celebrity. Přestaly se tajit tím, že se cítí přitahovány stejným pohlavím. Než Angelina Jolie poznala Brada Pitta, otevřeně se přiznala k tomu, že prožila románek s modelkou Jenny Shimizu. Tato slavná matka šesti dětí se tak snaží o to, aby přestalo být téma lidské sexuality stigmatizováno.

Lady Gaga se také otevřeně vyjádřila o tom, že miluje muže i ženy.

I Megan Fox o tématu bisexuality v jednom z rozhovorů otevřeně promluvila. Herečka, kterou všichni známe jako sexbombu z filmu Transformers, uvedla, že dle jejího názoru se všichni rodíme jako bisexuální, ale pod tlakem společnosti jsme nuceni žít tak, abychom si vybrali partnera opačného pohlaví. Sama prý v minulosti měla poměr se ženou. Nedávno jí nevyšel vztah s hercem známým z Beverly Hills 90210, Brianem Austinem Greenem. Uvidíme, koho vedle sebe představí nyní.

Jak na tom jsem?

Nejdřív začněte obyčejnou fantazií. Přitahuje vás možnost, že byste prožila románek s některou z žen, které znáte? Nebo se vám tato možnost jeví jako velmi odpudivá? Tak snadno zjistíte, za jaký tým vlastně kopete.

Další možností je pustit si nějaký film s lesbickou tematikou. A rozhodně nemyslíme některý z adult filmů, které se většinou líbí všem – mužům obzvlášť. Zkuste třeba koprodukční film Carol z roku 2015, americké drama Otřes mozku z roku 2013, španělské drama 80 dnů z roku 2010 nebo třeba americký film Příběh námořníka z roku 2010. Pokud se ani s jednou z filmových postav neztotožníte, budete vědět, že vaše srdce hoří čistě pro muže.

Brigita (29): Dcera našla můj vibrátor a donesla ho ukázat spolužákům do školy. Učitelka mi to dala sežrat.

Zkuste si přečíst nějakou knihu o bisexualitě nebo homosexualitě a zjistěte, zda s ní souzníte či nikoliv.

Možná vám nejvíce otevře oči, když si domluvíte schůzku se ženou. Zajděte si na společnou procházku, povídejte si otevřeně o svých pochybnostech a zjistěte, zda jste bisexuální či nikoliv.

Nebojte se a naplno poznejte, jak na tom jste. Přitahují vás jen muži, nebo vás láká náruč ženy i muže naprosto stejně?

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT