Jak zakrýt nevěru? Držte se těchto pár rad a nikdo vás nenachytá

Ano, víme to. Nevěra není správná. Není fér. A taky ubližuje. Ale prostě se to už stalo a zpátky to vzít nelze. Jak to udělat, aby na to nikdo nepřišel? Máme 7 zaručených tipů, jak zakrýt nevěru. Pojďme si je projít.

Pozor na školácké chyby

Možná je super, že máte svou oblíbenou kavárnu nebo dokonce restauraci, kde se cítíte jako doma. Pokud tam ale jdete s milencem, dost riskujete. Okolo všech vašich oblíbených míst se totiž pohybují známí či přátelé, a tak stačí málo, abyste byli načapáni. Stačí malá zmínka číšníka ve vaší oblíbené vinárně, a máte jistotu, že vás tento románek přijde hodně draho.

Bez sprchy ani krok

Stalo se? Prostě jste se nechala unést a prožila žhavý románek? Jsme lidé, ne stroje, a proto si připusťme, že se to prostě může stát. Rozhodně ale potom zamiřte do sprchy, a to z mnoha důvodů. Domů přijdete svěží a voňavá, a sprcha smyje i další tělesné pachy partnera, které prostě na svém těle mít nepotřebujete, pokud chcete být za vzornou ženu.

Tvařte se nonšalantně…

Cítíte se hrozně provinile a nevíte, zda vám na to partner nepřijde? V tom případě se smiřte s tím, že si můžete jít rovnou sbalit kufry. Pokud se budete chovat nejistě nebo dokonce vyděšeně, rozhodně tím vzbudíte dokonalé podezření, že jste něco provedla. Tvařte se, jako by se vůbec nic nestalo. Jednejte jako vždy. Rozhodně se neproměňujte v anděla, který má máslo na hlavě!

Hodně přemýšlejte

Máte poměr s kolegou práce, který přemýšlí, že se kvůli vám rozvede? Než si s někým začnete, rozhodněte se, co od toho očekáváte. Pokud pouhé povyražení, je dobré, aby to tak cítil i váš protějšek. Není nic horšího než si na nohy přivázat někoho, kdo kvůli vás chce spálit mosty a odstěhovat se s vámi třeba do hájenky na konci světa. Pokud chcete legraci, spíše vyhledávejte jednorázovky. S ochranou samozřejmě!

Nechte si to pro sebe

případě nevěry cítíme velkou potřebu se s našimi prožitky někomu svěřit. Zavolat nejlepší kamarádce, kontaktovat sestru nebo se zeptat na názor jiné blízké osoby. I když se vám někdy zdá, že je zážitků až příliš, nesvěřujte se s tímto tajemstvím a nechte si jej pro sebe. V případě, že se vaše přátelské cesty po letech vlivem rozdílných názorů rozejdou, tak nebudete mít strach z případné pomsty.

Základní pravidla musí být

Asi nemusíme zmiňovat, že kondom je naprostým minimem. To musíte dodržet vždy! Jsou ale i další základní pravidla: žádné škrábání, žádné kousání, a žádné cucfleky a SM praktiky. Rozhodně nepotřebujete přijít domů s otlačeninami od svazování, nebo s poškrábanými zády. Těžko se pak hledá „rozumné“ vysvětlení.

Čtěte také: Ivana (39): Trojka měla okořenit náš sexuální život. Nakonec jsem byla já ta, které si v posteli nikdo nevšímal.

Pozor na telefon a sociální sítě

Je skvělé, že jste si to užila, ale rozhodně se o tom dále nebavte na sociálních sítích nebo v soukromých chatech či sms zprávách. Nikdy nevíte, kdy se váš partner rozhodne, že právě nastal čas vám pořádně prolustrovat telefon a za pomoci známého ajťáka pročmuchat historii chatu. Nebude-li co hledat, jste klidní. Domluvte se s milencem, že si nebudete své intimnosti sdělovat po telefonu a dalších komunikačních kanálech.

Nevěra není nic příjemného. Dostanete se do stresových situací, kdy budete muset vymýšlet jednu lež za druhou. Vlivem stresu si zaděláváte na zdravotní potíže. Pokud vám to za to stojí, směle do toho. Nejlepší ale bude, když se skutečně rozhodnete, s kým je vám hezky, a druhého partnera prostě pustíte k vodě. Uvidíte, jak se vám uleví.

A než se rozhodnete toto udělat, dodržujte alespoň naše pravidla, aby na vaši nevěru nikdo nepřišel. Nechte si to pro sebe, a co nejdříve se rozhodněte, kdo je vám bližší.

Autor: Lenka Svobodová
Tagy: ,
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu