Jak tráví Berenika Kohoutová volný čas, když jí někdo na chvilku hlídá malou dcerku?

Zatímco v minulosti se Berenika Kohoutová věnovala především herectví a psaní, společně s Marikou Šoposkou je autorkou úspěšného blogu Sedmilhářky, v posledních dvou letech se čím dál více věnuje hudbě a zpěvu. Tedy pokud jí to dovolí její malá dcerka Lola.

Od herectví ke zpívání

O svých pěveckých kvalitách přesvědčila Berenika diváky už v roce 2017, kdy vyhrála populární soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Před dvěma roky poté začala zpívat vlastní písničky, například Dělám stojky, Holka roku či Cože. Před nedávnem přibyla další s názvem Tři tečky, která je inspirovaná tím, jak před několika lety poznala svého současného manžela a tatínka Loly. Mimochodem letos v září řekla Berenika Kryštofu Kubínovi své ano.

Lola všude, kam se podíváš

Malá Lola v polovině února oslaví své druhé narozeniny a jak je vidět z některých Bereničiných příspěvků na Instagramu, svou maminku poměrně zaměstnává. A to i tehdy, když není doma. To ostatně velmi realisticky zobrazuje snímek, který herečka na svém instagramovém profilu zveřejnila. Fotka zachycuje obývací pokoj v jejich bytě, kam se před nedávnem přestěhovali, ve stavu, jak ho Lola opustila. Dcerka sice v pokoji není, ale všude po sobě zanechala mnoho památek v podobě nejrůznějších hraček nebo dalších věcí, které ke svému hraní potřebovala, například domeček postavený ze skládací matrace.

Chvilka klidu, úklid počká

Jak maminka uvedla v komentáři, na úklid má tři hodiny, než jí Lolu zase vrátí. Ona se ale na tu spoušť kolem zatím jen dívá a užívá si ticho a kávu. Jak v závěru vtipně poznamenala, je zajímavé, že když je Lola doma, zvládne všechno, uklízet, vařit, ale jakmile má několik hodin volna sama pro sebe, její produktivita velmi poklesne. S naprosto stejnými pocity se následně k příspěvku připojovalo i mnoho Bereničiných fanynek. Vždycky, když nejsou děti doma, tak si naplánují, co všechno udělají, a pak jen sedí a vychutnávají si chvilku času samy pro sebe.

Zdroj: Instagram/berenika_off

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu