Jak se z Jiřího Schelingera stane během několika málo vteřin Marta Jandová

V neděli začala již osmá řada oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Zvláštností této série je skutečnost, že všichni soutěžící se v pořadu objevili již v minulých letech. Jednou ze soutěžících je i zpěvačka Marta Jandová, která se před pěti lety umístila ve druhé řadě soutěže na třetím místě. V prvním kole se Marta proměnila v Jiřího Schelingera a skvěle zazpívala jednu z jeho nejznámějších písní – Holubí dům.

Přeměna ve skutečnosti zdaleka není tak snadná a rychlá

Na svém instagramovém profilu Marta následně zveřejnila krátké zrychlené video, které odhaluje, jak se z Jiřího Schelingera stává krok po kroku opět Marta Jandová. Zpěvačka k proměně použila nejen paruku s typickým střihem Jiřího Schelingera, ale také modré kontaktní čočky, aby i barva jejích očí byla co nejvěrnější. Tvář si proměnila rovněž pomocí jiného tvarování nosu. Nutno dodat, že maskování jednotlivých soutěžících před přímým přenosem trvá několik hodin.

V koho se Marta promění příště?

Za svůj výkon Marta dostala pochvalu nejen od poroty v podání Jakuba Koháka, Evy Burešové, Marka Lambory a Jitky Čvančarové, ale také od svých fanoušků. Ti v komentářích k příspěvku nešetřili slovy slávy. Marta první soutěžní večer nakonec skončila na osmé pozici. Velký vliv na tom má ale skutečnost, že pro ženu není nikdy lehké přeměnit se a zpívat mužského protagonistu. Příští týden se na Martu můžeme těšit jako na Petru Janů.

Kdo vyhrál první kolo?

Kromě Marty jsou dalšími soutěžícími v osmé „šampionské“ řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas herečky Berenika Kohoutová, Iva Pazderková a Hana Holišová, modelka Jitka Boho, herci Roman Vojtek a Petr Rychlý a zpěváci Albert Černý, David Gránský a Vojtěch Drahohoupil. Vítězem prvního soutěžního večera se stal Albert Černý, který se přeměnil v jihokorejského zpěváka Park Jae-sanga, který si říká PSY. Skvěle zazpíval jeho slavnou píseň New Face. Vítězný šek na dvacet pět tisíc korun následně věnoval nadaci UNICEF.

Jedním z nejzajímavějších vystoupení večera, kterým společně s tradičním moderátorem Ondřejem Sokolem provázel i Aleš Háma, bylo společné vystoupení Báry Basikové, Bereniky Kohoutové a Jitky Čvančarové. Ty se proměnily ve Stelu Zázvorkovou, Laďku Kozderkovou a Helenu Růžičkovou a zazpívaly píseň Mňau, která se v originálu poprvé objevila v silvestrovském pořadu roku 1978.

Zdroj: Instagram/marta.jandova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu