Jak se starat o své ruce, aby vypadaly mladší

Ženy se často soustřeďují na svou pleť, aby byla krásná a vypadala mladistvě, ale zapomínají na to, že nejen tvář potřebuje péči. Nejvíc se pozná věk ženy právě na rukou, kterým byste měly věnovat přinejmenším stejnou pozornost. Nezapomínejte se o ně starat, aby byly jemné a příjemné na dotek.

Na rukou se nejčastěji projevují známky stárnutí

Ať chcete, nebo ne, všichni postupně stárnou. Ženy mají mylnou představu, že jejich věk jde nejvíce poznat na obličeji, a proto mu věnují maximální pozornost. Jenže není tomu tak. Stáří odhalují především ruce. Proto byste je měli zařadit do vaší každodenní péče a poskytnout jim maximální hydrataci a ochranu. Když se s někým potkáte, je sice první věc, které si na vás ten druhý všimne tvář, ale sáhne vám na ruku.

Základ je dobrý krém

Nejlepší způsob, jak udržet vaše ruce vláčné a příjemné na dotek, je použití vhodného krému. Měly byste používat speciální krémy určené výhradně na ruce, protože obsahují nejvíce živin. Jsou ideální k obnově poškozené pokožky a zajistí, aby vaše ruce byly nejen hebké, ale také aby vypadaly mladistvě. Krém byste měly používat během dne hned několikrát. Ideálně třikrát až čtyřikrát denně.

Čtěte také: Jak se líčit, pokud je vaše pleť náchylná k akné i ve vyšším věku.

Dopřejte si masáž

Přes den dopřejte svým rukám krém, který lehce absorbuje hydratační složky. Na noc je vhodnější těžší krém. Ten perfektně působí v době kdy spíte, a ráno po probuzení budou vaše ruce opravdu jemné. Věnujte svým rukám také pětiminutovou masáž. Zaměřte se hlavně na tlakové body, které vás příjemně uvolní. Masáž bystě měly provádět každý den, nebo alespoň v době, kdy se cítíte unavení a potřebujete trochu relaxovat.

Ruce o vás prozradí opravdu hodně, proto jim věnujte maximální pozornost. Kupujte jen opravdu kvalitní krémy, které mají dobré recenze.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu