Jak se baví hvězdy během pandemie? Lucie Benešová dělá radost svým dětem

Filmová herečka a seriálová hvězda Lucie Benešová svým fanouškům na sociálních sítích ukazuje, že není zdatná jen v herectví, dabingu a zpěvu. Ve volném čase se totiž doma věnuje hlavně svým dětem. Tentokrát udělala radost své dceři Laře, když pro ni vlastníma rukama vytvořila novou hračku.

Čím dceru potěšila?

Domeček pro panenky je snem snad každé malé holčičky. Ty, které pořídíme v obchodě, jsou sice z perfektního materiálu, ale stále jim něco chybí. Lucie Benešová se proto rozhodla být kreativnější a v době pandemie, kdy jsou obchody zavřené, se do tvoření takového domku pustila po svém.

Ostatním maminkám nabídla levné řešení

Podobnou hračku si může dovolit každý, protože je z těch nejlevnějších materiálů, ale přesto je funkční a navíc působí jako nádherná dekorace do dětského pokoje. Herečka nabádá, abyste si sehnali obyčejnou dřevěnou bednu na ovoce či zeleninu. K tomu obstarejte starší textilie, které máte doma, stačí jen odřezky, a nakonec pár dřívek, barvy a krajky.

Vše zvládnou i nekutilové, na což sama Lucie v příspěvku upozorňuje, protože není třeba složité montáže. Bednu jen postavte otevřenou částí k sobě a na spodní část připevněte dřívka jako nohy. Pak už stačí jen připevnit záclonky, textilii jako koberec a doladit domek podle své fantazie. K tomu lze využít jakoukoli barvu. Postup není složitý a tak si k vytváření zavolejte na pomoc i děti, alespoň se v karanténě společně zabavíte.

Aktivní maminka

Podle snímků na profilu Lucie Benešové to vypadá, že doma tráví čas velice ráda a každou volnou chvíli si užívá. Když zrovna netvoří domek pro panenky, tak peče sušenky, vyrábí vlastní adventní kalendář pro rodinu nebo zkouší nové recepty.

Jelikož je v současné době kvůli pandemické situaci omezena kultura, hercům, divadelníkům a dalším nezbývá, než se v domácnosti zabavit po svém.

Autor: Tereza Hotovcová
ZAVŘÍT