Jak Gabriela Soukalová tráví poslední chvíle před narozením dcery?

Gabriela Soukalová již pomalu ale jistě odpočítává chvíle do porodu, její prvorozená dcerka by se měla narodit na přelomu srpna a září. Ani v posledních dnech ale Gabriela neodpočívá či nechystá výbavičku, místo toho si s přítelem a otcem miminka Milošem Kadeřábkem užívají léto a podnikají nejrůznější výlety.

Cestování po krásách naší vlasti

Nyní moderátorka na svém instagramovém profilu zveřejnila fotografii z jednoho takového výletu. Konkrétně vyrazili obdivovat krásy hradu Veveří u Brna. Zároveň se svěřila, že je to pravděpodobně vůbec první rok, kdy nevycestovala nikam na zahraniční dovolenou. Místo toho s Milošem objevují krásy České republiky a náramně si to užívají. Podobně se dovolenou v Čechách rozhodlo strávit i nemalé množství Gabrieliných obdivovatelek. Na vině je především pandemie koronaviru a problémy, které s cestováním do zahraničí letos souvisejí. Na druhou stranu některé fanynky v komentářích připustily, že díky tomu mohly poznat nádherná místa u nás, o kterých do té doby neměly ani ponětí.

Uvidíme, kolik podobných výletů Gabriela do porodu ještě stihne. Moderátorka se ale v minulosti svěřila, že by ráda zůstala ve všech směrech aktivní, co nejdéle to půjde. Životní příběh Gabriely Koukalové je natolik nabitý nejrůznějšími zážitky a událostmi, že by nebylo obtížné natočit o něm film. Jen za poslední rok toho bývalá biatlonistka a současná moderátorka pořadu Showtime stihla opravdu hodně.

Biatlonistka, spisovatelka, tanečnice i moderátorka

Před třemi lety vydala Gabriela hodně diskutovanou knihu o svém životě s názvem Jiná Gabriela Koukalová, ve které se biatlonistka přiznala, že řadu let trpěla anorexií. K největším úspěchům sportovní kariéry Gabriely Soukalové patří především dvě stříbrné medaile ze zimní olympiády v Soči, titul mistryně světa a celkové vítězství ve Světovém poháru v biatlonu v sezóně 2015/2016. V roce 2019, kdy oficiálně svou kariéru ukončila, se účastnila soutěže Stardance a od podzimu 2020 uvádí pořad Showtime. V loňském roce se Gabriela po čtyřech letech manželství rozvedla s bývalým badmintonistou Petrem Koukalem.

Zdroj: Instagram/gabrielakoukalova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu