Jak být pro muže přitažlivá? Dejte průchod přirozenosti

Víte, co muže láká, či jak být pro ně stále přitažlivá? Zamýšlely jste se nad tím, dámy, někdy? Zda muže přitahují více blondýnky nebo brunetky? Mají u mužů větší úspěch ambiciózní ženy nebo ženy, které nechávají všechno na mužích? Těmito otázkami se netrapte a buďte prostě svá! Jen tak na muže dokonale zapůsobíte!

Zahoďte ten telefon!

Znáte to – sedíte v restauraci a ženy okamžitě vytahují telefon, aby si udělaly fotografii pokrmu nebo dokonce selfie, které přidají na Instagram – a později musí vyfotit ještě další na Facebook. Ano, to je dnešní doba sociálních sítí. Zatímco ony se snažíte získat followery, muži sedícímu naproti se to líbit nemusí a můžete ho tím odradit.

Buďte křehká žena

V dnešní době se ženy začínají více podobat mužům, zastanou téměř veškerou jejich práci, vydělají mnohem více peněz než muži. A to je pro mnohé může kámen úrazu. Muži nechtějí mít doma „mužatku“, ale dámy.

Zachovejte si ideál postavy

Muži nechtějí mít vedle sebe chrastící kosti nebo naopak ženu vypadající, jako by snědla deset fotbalových míčů. Mají rádi, když mají „za co chytit“, ale s mírou. Takže čokoládu si určitě dopřejte, ale ne každý den.

Láska prochází žaludkem

Žádné restaurace nepotěší muže tak, jako poctivá domácí večeře. Ano, dámy, muži stále tíhnou k ženám, které se nebojí strávit u plotny nějaký ten čas.

Dejte průchod přirozenosti

Nemusíte se vzdávat svého make-upu, stačí jen ubrat. Platí pravidlo – čím méně, tím lépe. V dnešní době se bez make-upu neobejde žádná žena, reklamy se na nás hrnou ze všech stran, vlastně nevědomky říkají, že každá žena je ošklivá a potřebuje make-up – a to je špatně. Stačí svou krásu jen lehce podpořit a jinak zkusme pracovat více s tím, s čím jsme se my, ženy, narodily.

Tak co, milé dámy, vzaly jste si nějakou radu k srdci? Nebo používáte své osvědčené triky?

Autorský text

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT