Jak být co nejkrásněji v práci? Každý vám vzhled pomůže k úspěchu

Klíčem k úspěchu ve vašem zaměstnání či podnikání může být váš vzhled. Proto nedělejte chyby! Vzhled a způsob oblékání může zásadním způsobem ovlivnit vaši kariéru. Nesnižujte svou inteligenci, schopnosti a dovednosti tím, že se oblékáte neprofesionálně! To, jak vás okolí vnímá, má větší vliv na pracovní výkon, než si myslíte. Nejde jen o to, zda si vybudujete vhodný styl pro každý den, jde i o to, abyste se dobře cítila. Na vašem vzhledu se to odrazí! Jaké jsou tipy pro perfektní image?

Začněte u podprsenky

Pokud chcete vidět okamžité zlepšení vzhledu, vyberte podprsenku, která vám perfektně padne. Vše, co máte na sobě, potom vypadá mnohem lépe! Tento tip je zásadní pro ženy baculatější, ale platí pro všechny.

Oblečení vám musí sedět

Jsou rukávy saka příliš dlouhé? A sukně příliš krátká? Válejí se lemy kalhot po zemi nebo vám z kalhot vylézá košile? To vše okamžitě přitáhne pozornost. A i když vaše oblečení bude značkové a drahé, nevzbudíte dobrý dojem. Levnější kousky, které vám opravdu padnou, jsou mnohem lepší volbou. A pokud jste utratila za oblečení velkou finanční částku, vyplatí se investovat také do toho, aby vám obchod nechal věci upravit. Nebo si najděte šikovnou švadlenu!

Starejte se o své oblečení a doplňky

Jsou vaše boty ošoupané nebo potřebují vyleštit? Má vaše sukně, sako nebo kabelka otrhaná vlákna? Potřebuje halenka vyžehlit? Pozor na tyto malé detaily, právě ony mohou mít velký vliv na to, jak váš vzhled i vás samotnou bude vnímat okolí! Jak moc jste upravená do všech detailů vypovídá hodně o vašem charakteru i přístupu k práci.

Mějte skvělý kancelářský účes a udržované vlasy

Účes je s vámi v práci po celou dobu a celou dobu by si měl udržet pěkný vzhled, který jste mu ráno vtiskla. Pro dlouhé vlasy se dobře hodí různé typy drdolů a usedlejší střihy. Vysoký culík sice vypadá sexy, ale do práce se moc nehodí. Vlasy musí být také dobře udržované. Žádné roztřepené konečky a sako plné vlasů, které vám vypadaly! Nejlepší radou je nechat si vlasy často zastřihávat a použít kůry pro obnovení struktury, odolnosti a lesku vlasů.

Držte tělo vzpřímené

Držení těla udělá obrovský rozdíl v tom, jak na ostatní působíte. A vlastně i v tom, jak se cítíte. Vzpřímené držení těla vám totiž dodá pocit sebevědomí a sebejistoty. Vaše okolí to vidí a vnímá. Vidí úspěšnou ženu, která se nebojí výzev. A to určitě stojí za to!

Musíte dobře vypadat a dobře se cítit

To, jak se cítíte, má obrovský vliv na vaši náladu a promítá se i do vaší práce. Vždy se proto ujistěte, že na sobě máte oblečení, ve kterém dobře vypadáte a dobře se cítíte. Jen tak se můžete soustředit na výkon, místo abyste neustále věnovala pozornost tomu, jak vypadáte. Když se budete cítit skvěle, vaši sebedůvěru to okamžitě posílí, a s větší pravděpodobností podáte také lepší výkon. Vypadáte-li zvenčí dobře a cítíte se dobře i uvnitř, můžete směle vyrazit k produktivnímu a úspěšnému dni!

Pošlete správnou zprávu okolí

Když jste profesionálně oblečená, lidé vás budou respektovat. Kancelářský oděv přináší mnohem víc, než si myslíte. Vždy udělejte dobrý první dojem! Nikdy nevíte, s kým se můžete daný den setkat, a dobrý vzhled vám zaručí, že budete vždy připravena!

Každý den si udělejte čas na to, abyste vypadala profesionálně. Za pár minut navíc to určitě stojí a vaše kariéra by z úsilí o dobrý vzhled mohla vytěžit opravdu hodně!

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu