Ivana (39): Trojka měla okořenit náš sexuální život. Nakonec jsem byla já ta, které si v posteli nikdo nevšímal

Vdaná jsem byla dvacet let, nyní jsme s manželem v rozvodovém řízení a paradoxně k tomu přispělo to, co mělo původně naše manželství zachránit. Dlouho jsme se totiž potýkali s problémy v posteli, náš sex už připomínal vášeň a vzrušení jen zdáli a oba jsme cítili, že potřebujeme něco víc.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Neklapalo nám to dlouho a problém nebyl zdaleka jen v sexu, bylo toho víc, ale věřili jsme, že právě lepší sex by nás zase mohl katapultovat na vrchol. Všechno ale skončilo úplně jinak.

Co takhle zkusit trojku?

Nikdy by mě nenapadlo, že budu s jedním mužem tolik let. Naše manželství totiž bylo spíše jen formálním krokem, byla jsem těhotná, a tak jsme se brali spíše kvůli rodičům a okolí. Po porodu ale přišel velký zlom, můj muž si mě začal více vážit a staral se o mě a naši dceru přímo ukázkově. Byli jsme šťastná rodina a všechno nám skvěle vycházelo. Jenže ani tato pohádka nevydržela věčně. Po patnácti společných letech přišly první mráčky, manžel si našel milenku a já se přiznám, že jsem docela chápala proč. Náš sexuální život totiž stál za starou belu.

Manžel mě ale nechtěl opustit, k nevěře se vlastně přiznal sám a myslím, že toho upřímně litoval. Já jsem navrhla řešení. Poradila mi to kolegyně v práci, která byla vdaná ještě déle než já. Povídala mi o tom, že s manželem šli do trojky a toto koření v podobě mladé servírky, kterou náhodně oslovili, jim zachránilo manželství. Navrhla jsem tedy trojku i u nás doma, manžel váhal, ale nakonec souhlasil.

Kdo do toho s námi půjde

Shodli jsme se ale na tom, že nechceme nikoho cizího a určitě nikoho, komu bychom za to ještě museli platit. Chtěli jsme někoho, koho známe a ke komu máme důvěru. Moje kamarádka Mirka, která byla vždycky pro každou legraci a nestyděla se vůbec v ničem, připadala jako jediná v úvahu. Ona Mirka byla svobodná a bezdětná, celý život si jen užívala a já jsem ji znala už od dětství. Byla naší rodinnou přítelkyní a vůbec neměla problém s tím, aby šla semnou a mým mužem do postele.

Kdybych ale věděla, že nakonec přijdu jak o kamarádku, tak i o manžela, raději bych podplatila nějakou cizí mladou holku jako v nějakém americkém filmu.

Jdeme na to

V den D jsem si ani nepřišla moc nervózní. Před Mirkou jsem se nestyděla a vlastně jsem se na naši společnou trojku moc těšila. Nikdy jsem to nedělala, ale vždycky jsem toužila to zkusit. U nás v ložnici jsme zapálili svíčky, dali jsme si sklenku vína, pak další a další a skvěle jsme se bavili. Pak začala Mirka líbat mého muže a šlo se na věc.

Přesunuli jsme se do postele, já jsem moc nevěděla, co mám dělat a snažila jsem se zapojit, jenže to šlo velmi těžko. Mirka s mým mužem se vášnivě líbali, začali se svlékat a úplně zapomněli na to, že já jsem tam také. Snažila jsem se na sebe upozornit, hladila jsem Mirku a pak i svého muže ale byla jsem tam úplně zbytečná.

Jsem tady taky, vidíte mě?

Párkrát mě Mirka také políbila, ale můj muž na mě ani nesáhnul, i když se Mirka věnovala mně, on si všímal zase jen jí. Bylo to trapné a potupné, bylo mi z toho najednou zle. Po asi půl hodině jsem si uvědomila, že si mě nikdo nevšímá, jako by mě úplně přehlíželi. Strčila jsem dokonce do nich a snažila se jim to překazit, ale to už šlo těžko, ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že oni dva už vlastně mají styk, jsem z ložnice vyběhla, rychle se oblékla a běžela jsem to rozdýchat ven.

Prožíváte podobné životní útrapy jako Ivana a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Trapná chvíle a žádost o rozvod

Když jsem se vrátila domů, Mirka už byla pryč. Tuhle trapnou chvilku si asi chtěla nechat ujít, my jsme se doma s mužem děsně pohádali, já mu v afektu sbalila věci a vyhodila ho z bytu. On odešel a k mému překvapení se už ani nevrátil. Po týdnu přišel se žádostí o rozvod a já jsem souhlasila. Zjistila jsem, že se s Mirkou pořád občas vídá, ale jinak žije u svých rodičů.

Slíbil ji romantiku, místo toho se ji pokusil svázat. Naše čtenářka (45) popisuje nepříjemný zážitek.

Bylo mi to už ale jedno, tak ponížená jsem se nikdy necítila, nechtěla jsem to dál rozmazávat.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT