Iva (22): Na festivalu jsem si popletla stany a vyrušila páreček milenců. Šok jsme měli všichni

Je to dva roky zpět, co jsem si vyrazila se sestrou a kamarádkou na hudební festival. Byla to moje premiéra – nejenže jsem nikdy nebyla na festivalu, také jsem úplně poprvé spala ve stanu. Víkend se pro mě stal nevídaným zážitkem, a to ve všech směrech.

Jak si ty stany poznáme?

Když jsme dorazily na místo, hledaly jsme s holkami vhodné místo, kde rozložíme stany. Samozřejmě, že nás napadlo, že nejlepší bude najít nějaký záchytný bod a u toho stany rozložit, přeci jen se plac pomalu plnit. Bály jsme se, jak asi večer po tmě budeme mezi těmi všemi stany hledat ten náš. Zvláště, když každý druhý návštěvník festivalu měl stejný tmavě zelený stan jako my.

Stany jsme postavily u takového vysokého sloupu a myslely jsme si, jak dobře jsme na to vyzrály. No jenže nebyly jsme jediné, tento nápad mělo vícero lidí, ono těch sloupů tam bylo samozřejmě více. Už ale nebyl čas to dál řešit, přijely jsme za muzikou a program začínal.

Měly jste mi nakreslit mapu

Zábava se slušně rozjela a já jsem potkala na festivalu svou bývalou spolužačku, se kterou jsem se dlouho neviděla. Zašly jsme na panáka, pak na druhého, a když už chtěla jít sestra s kamarádkou spát, mně se samozřejmě nechtělo. Zůstala jsem tedy sama a stále ještě ubezpečená, že náš stan najdu úplně bez problémů.

Jenže když jsem se pozdě v noci vydala ke stanu, rychle jsem zjistila, že mi měly holky raději nakreslit mapu. Stanů přibylo hodně od doby, co jsme odcházely – a já jsem se naprosto ztrácela. Navíc jsem byla dost posilněná alkoholem.

Snad to bude ono

Chvíli jsem bloudila, a pak se rozhodla vlézt do stanu, který mi byl nejvíce sympatický. Přišlo mi, že jsem to určitě našla správně, tmavě zelená barva i sloupek by seděly, vedle byl ještě jeden malý stan, kde spala kamarádka. Stan jsem tedy otevřela a nasoukala se dovnitř. Když jsem se ale rozhlédla a posvítila si baterkou, došlo mi, že ve správném stanu nejsem ani náhodou.

Tak trapně jsem se ještě necítila, vrazila jsem do stanu dvou milenců, zrovna když byli v tom nejlepším. Navíc to byli dva gayové, což mě děsně vyděsilo, začala jsem křičet a oni se rychle zahrabávat pod spacák. Vypadali také dost vyděšeně. Vypálila jsem ze stanu s jednou vyzutou botou, po cestě jsem zakopla o dva kolíky a chudákům ještě stan pobořila.

Nikdy na ten zážitek nezapomenu, milovat se dva muže jsem viděla poprvé. A ráno jsem zjistila, že jsem se minula jen o dva stany doleva.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu