Ina (28): Oslava třicetin mé kamarádky se hodně zvrhla. Netušila, co se ve mně skrývá!

Moje nejlepší kamarádka Pavla slavila tehdy třicetiny – to je velká událost a bezpochyby si kulatiny vždy zaslouží pořádnou oslavu. Jenže u Pavly doma se to celé trošku zvrhlo a já si dodnes průběh té noci nepamatuji. Důkazy ale mluvily za vše.

Pobavíme se

Pavla je živel, na rozdíl ode mě je zvyklá pít alkohol, má spoustu přátel, a protože cestuje, mnoho kamarádů má z ciziny. Bydlí u rodičů ve velkém dvoupatrovém domě, takže oslavu pořádala tam, když rodiče odjeli na chatu. Bylo mi jasné, že to bude pořádná jízda, Pavla už dopředu avizovala, že se hodně pobavíme, no ale mé představy byly přece jen jiné než samotný výsledek.

Vejdeme se sem?

Slíbila jsem, že pomohu s přípravami, přijela jsem tedy o něco dřív, než měla oslava vypuknout a ihned jsem se začala divit, koukala jsem jako blázen, protože tolik alkoholu jsem pohromadě v životě neviděla. Pavla měla pozvaných třicet lidí, protože měla přece třicetiny, všude byla výzdoba, dobré jídlo a třicet druhů různého tvrdého alkoholu z celého světa. Musím uznat, že to měla moc hezky vymyšlené i připravené, slavit se mělo v horním patře, které obývala jen ona, a mě napadlo, zda se tam vůbec vejdeme.

Nic neřeš!

Já jsem typ, co pořád něco komentuje a řeší, někdy až moc. Pavla mě chtěla uklidnit a zcela jistě ode mě chtěla mít i pokoj, a tak mě začala nalévat panáky už od samého začátku. Chtěla, abych nic neřešila, a tak jsem ji poslechla. I když nepiji často, nebráním se alkoholu, když je k tomu dobrá příležitost. A tohle byla ta nejlepší. Začala jsem postupně ochutnávat všechno možné, prostě co teklo, to jsem vypila. Po hodině začali chodit hosté a já už měla slušně naváto.

Nejlepší párty života

Musím uznat, že z toho mála, co si pamatuji, vím, že jsem se vážně bavila. Byla tam spousta lidí, skoro nikoho jsem neznala, a dokonce jsem poznala i dva studenty z Afriky, které Pavla potkala na dovolené. Nikdy jsem se s černochy nebavila, to byl pro mě zážitek a rozhodně to tím neskončilo.

Proboha, co se tady dělo?

Když jsem se ráno probudila, myslela jsem, že to nevydržím, tak šíleně mě bolela hlava, nemluvě o tom, že jsem začala přemýšlet, proč jsem nahá. Všude byl nepořádek, a já v posteli neležela sama. Promnula jsem si oči, a když jsem se rozhlédla, málem jsem dostala infarkt. Vedle mě leželi nazí oba studenti z Afriky, a ještě nějaký kluk, kterého jsem si ani nepamatovala. A dole na zemi se krčila Pavla v objetí s dalšími dvěma neznámými muži. Myslela jsem, že špatně vidím – nebo že to je jen zlý opilecký sen.

Sen to nebyl. Od té doby nepiji, protože jsem ani netušila, co se ve mně skrývá.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu