Hujerovi? Ne, to se jen na Vánoce sešla rodina Petra Jandy

Většina z nás slaví vánoční svátky v rodinném kruhu, ostatně to je jedna z věcí, kterou na nich někteří z nás milují i nenávidí zároveň. U vánočního stromečku pak následně vznikají i četné fotografie do rodinného alba. Nejinak je tomu i u slavných osobností. V uplynulých dnech se tak instagramové profily známých tváří zaplnily snímky s jejich nejbližšími. Mezi nimi nás zaujal příspěvek zpěvačky Marty Jandové. Proč?

„Jandovic klan“

Na fotografii z vánočního setkání rodiny Jandů totiž vánoční stromeček až na špičku není vůbec vidět, tolik členů rodiny se na vesnici u Petra Jandy sešlo. Není proto divu, že někteří fanoušci Marty snímek překřtili podle filmu Marečku, podejte mi pero! na „sešlost Hujerů“. Mnoho obdivovatelů ocenilo i to, že se společně schází současné i minulé manželky frontmana skupiny Olympic.

Na snímku je tak kromě Marty, jejího manžela Miroslava, dcery Marušky a Petra Jandy nejen jeho současná manželka Alice a jejich dcerky Anežka a Rozárka, ale také jeho bývalá manželka Martina, se kterou má dceru Elišku. Maminka Marty a první manželka Petra Jandy bohužel před lety podlehla rakovině, stejná nemoc se pak navíc o deset let později stala osudnou i zpěvaččinu staršímu bratrovi Petrovi.

Dobré vztahy nadevše

Ten po sobě zanechal dva syny Matouše a Petra, přičemž díky staršímu z nich už je Petr Janda několik let i šťastným pradědečkem. Pravnouček Pepík na fotce samozřejmě rovněž nechybí, podobně jako dcera Petrova bratra Jiřího, který bohužel před dvěma lety zemřel na koronavirus.

O dobrých vztazích v celé rodině svědčí i to, že stejnou fotografii jako Marta na svém Instagramu zveřejnila i Martina, která přidala i snímek svatoštěpánské slavnostní tabule. Kromě rodiny udělala v minulých týdnech Petrovi Jandovi jistě radost i premiéra muzikálu s názvem Okno mé lásky, který je inspirován jeho slavnými písněmi.

Zdroj: Instagram/marta.jandova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu