Horoskop: červen 2019

Přidat na Seznam.cz Přidejte si náš web na hlavní stránku seznam.cz

Červen je měsíc Blíženců s přechodem do Raka. Co hvězdy říkají tento měsíc?


Blíženci (21.5. – 20.6.)

Neřešte spletité a nejasné pracovní záležitosti, blíží se čas dovolených! A vše má svůj čas. Všímejte si lidí, kteří na vás vyvíjejí tlak a vzbuzují zbytečné emoce. Ne nadarmo se říká, že nepřátelé jsou nejlepší učitelé.

Rak (21.6. – 21.7.)

Vaše intuice vám ukáže, za čím vykročit. Nečekejte, že váš partner sám přijde na to, co vy potřebujete, prostě si o to řekněte. Jste v dobrém období, bylo by škoda to nevyužít, a to v osobní i pracovní oblasti.

Lev (22.7. – 22.8.)

Je potřeba počítat s tím, že události teď nepůjdou tak snadno, jak byste si přáli. Po 21. červnu si nedejte vzít možnost být v blízkosti muže, kterého milujete. Flirtujte a dobývejte, červen přeje lásce!

Panna (23.8. – 22.9.)

Nadcházející dny přinesou podporu a ocenění v pracovní oblasti. Podnikavé ženy by se měly pustit do expanze a bez obav mohou investovat. Jste v úspěšném období, tak využijte všeho, co se nabízí.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Vaše vnitřní napětí potřebuje ventil. Nepomůže vám vše schovávat za maskou relativní spokojenosti. Pečlivě si všímejte, co se to vlastně uvnitř vás děje a jako úkol si dejte posezení s kamarádkou, které vše svěříte.

Štír (23.10. – 21.11.)

Nepřekračujte své možnosti, přemáhání a tlak mohou zapříčinit zbytečné zdravotní problémy. Lidé okolo vás možná provokují svým konzervatismem, ale právě oni vás mohou inspirovat.

Střelec (22.11. – 20.12.)

Nadšení vám rozhodně nechybí, tak je vhodný čas vtisknout vašim aktivitám jednotný směr. Neplýtvejte energií tam, kde to nikdo neocení. Máte šanci rozhýbat věci, na kterých vám skutečně záleží.

Kozoroh (21.12. – 19.1.)

Berte věci s nadhledem. Díky své zodpovědnosti budujete dobrou pracovní pozici a autoritu. Karta se otočila a ukazuje svou příznivější stránku, pravděpodobně dojdete ocenění v oblasti, kde jste to už nečekali.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Svou pozornost věnujete důležité, ale rutinní činnosti. Ale nezoufejte, můžete nyní získat vliv i určité finance navíc. Otevřete se ale možnostem, za změnou se může skrývat přesně to, co chcete a potřebujete.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Opusťte na chvíli své sny, ukážou se totiž konkrétní situace a vy budete konečně vědět, jak a kam dál. Můžete uspět v soutěži, konkurzu, podat výhodný inzerát nebo zrealizovat dobrou koupi.

Beran (21.3. – 19.4.)

Vezměte věci do svých rukou. Jste šikovná, umíte se adaptovat na změnu podmínek a nechybí vám energie. Je potřeba postupovat konstruktivně, na experimenty není čas.

Býk (20.4. – 20.5.)

Nezahálejte, zahálka může způsobit váš vnitřní neklid. Pozornost věnujte svému zdraví – nemusíte rovnou do posilovny, stačí pěší procházky, jízda na kole či plavání.

Autor: Lenka S.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si náš web na hlavní stránku seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.