Horolezci, horolezkyně, horolezčata. Michaela Maurerová trénuje lezení společně se svými dětmi!

Herečce Michaele Maurerové mnoho lidí závidí její krásnou štíhlou dívčí postavu, na základě které by nikdo nehádal, že je trojnásobnou maminkou. O Míše se všeobecně ví, že se již řadu let věnuje především józe. Jak se ale zdá, nedávno své sportovní aktivity rozšířila o další oblast – lezení na stěně.

„Leze celá rodina“

Lezení na stěně se poslední dobou stává čím dál oblíbenější. V případě Míšiny rodiny to platí dvojnásob, protože kromě ní se lezení začaly věnovat i všechny tři její děti. Tedy dvanáctiletá dvojčata Josef a Magdalena i nejmladší Emma, které budou v prosinci teprve tři roky. A jak se herečka v komentáři svěřila, má pocit, že všem, včetně Emmy, to jde mnohem lépe, než jí samotné, bez ohledu na to, že s nimi zatím trénuje na dětské stěně. Jak ale Míša vtipně dodala, na K2 se zatím nechystá a i náš nejznámější lezec Adam Ondra musel nějak začít. To, že je lezení na umělých stěnách v současné době oblíbené u dětí i dospělých, potvrdily i mnohé příspěvky Michaeliných fanynek, které se ve svých komentářích svěřovaly se svými zkušenostmi a zážitky.

Jóga i nadále vede

Lezení na stěně je sice na jednu stranu sport, při kterém člověk skvěle posiluje mnoho různých svalů na celém těle, ale na stranu druhou i velká zábava. Vzniká při něm totiž řada vtipných situací. Navíc lezení na stěně je skvělý „městský“ sport, který se dá provozovat za každého počasí a není k němu potřeba kromě bot a oblení žádné vybavení, vše si totiž půjčíte v lezeckém centru.

Na jógu ale Míša nezanevřela a jóga zůstává i nadále velmi důležitou součástí jejího života. Mimochodem v minulosti zkoušela Míša například i tak zvanou akro jógu, která v sobě kombinuje prvky klasické jógy s akrobacií. Cvičí se především v páru nebo i ve skupinách. Míša ji cvičila společně se svým partnerem a staršími dětmi. Vzhledem k tomu, jak aktivní je malá Emma, je pravděpodobné, že s maminkou doma již také cvičí.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu