Hollywoodské lesbické páry, které si prožily těžké časy, ale dokázaly, že skutečná láska vydrží všechno

Vztah dvou žen dnes není ničím neobvyklým, ale pro samotné aktéry není vždy snadná situace, když přijde na coming out. Zvláště pak, pokud máte rodinu a děti. Podívejme se na nejslavnější lesbičky televizního a filmového průmyslu.

Catherine Bell a Brooke Daniells

Americkou herečku Catherine Bell si každý z nás asi nejvíce pamatuje z amerického seriálu JAG, kde si zahrála roli podplukovníka Sarah MacKenzie. Všechny fanoušky šokovala, když oznámila rozchod se svým manželem a otcem svých dvou dětí. Rozchod to nebyl ledajaký, herečka se přiznala, že je zamilovaná do své nejlepší kamarádky Brooke Daniells. Jsou spolu ale už sedm let a klape jim to náramně. Lehké to ale zpočátku určitě neměly.

Robin Roberts a Amber Laign

Robin Roberts je slavná americká rozhlasová moderátorka, které již celá léta uvádí populární pořad Good Morning America. Je bývalou sportovkyní a v roce 2012 byla uvedena do síně slávy ženského basketbalu. Se svou přítelkyní Amber Laign se dala dohromady již v roce 2005, ale dlouhá léta svou orientaci veřejnosti tajila, s pravdou ven šla až v roce 2013. Od té doby ale společně s partnerkou hrdě vystupují jako pár na veřejnosti a daří se jim skvěle.

Cynthia Nixon a Christine Marinoni

Seriálová Miranda z populární ženské série Sex ve městě, byla v letech 1988 – 2003 ve vztahu s fotografem Dannym Mozesem. Společně mají i dvě děti. Když pak v roce 2004 Cynthia přiznala, že se zamilovala do aktivistky Christine Marinoni, celý svět zíral. Ona sebe pak v jednom z rozhovorů označila za bisexuální. Její partnerka jim v roce 2011 dokonce porodila syna, rok poté se partnerky i vzaly.

Všem párům držíme palce.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT