Herečka Míša Maurerová vyhlíží okamžik, kdy si se svými dětmi vymění roli!

Michaela Maurerová je známá především díky svému účinkování v seriálu Ulice. Více než práce herečky ji ale v poslední době naplňuje rodina. Jako trojnásobná maminka má stále co dělat a občas si na sociálních sítích posteskne, že jsou dny, kdy má pocit, že je neustále v poklusu. I když větší děti už jsou v mnoha směrech soběstačné, dvouletá Emma vyžaduje její pozornost téměř dvacet čtyři hodin denně.

Radosti i strasti spojené s mateřstvím

Míša je šťastnou trojnásobnou maminkou. Zatímco jedenáctiletá dvojčata Josefa a Magdalenu má se svým bývalým manželem podnikatelem Michalem Kožíškem, otcem nejmladší Emmy je její současný přítel. Na svém instagramovém profilu se herečka se svými fanoušky poměrně pravidelně dělí o radosti i strasti ze svého osobního života. Ty navíc často s humorem sobě vlastním i komentuje. V jednom z posledních příspěvků si tak posteskla, že už se nemůže dočkat okamžiku, kdy si se svými dětmi na chvíli vymění roli. Tedy okamžiku, kdy se ona nebude starat o ně, ale ony o ni.

Jak unavit dítě, ale nikoli sebe?

Hereččino postesknutí se konkrétně týkalo situace, kdy vyrazila se svou nejmladší dcerkou ven na bobech. Mylně se totiž domnívala, že by zimní radovánky mohly jinak stále aktivní Emmu trochu unavit, a mohla by tak díky tomu třeba večer dříve usnout. Plán se to zdál být sice dobrý, ale jen do doby, kdy Míša díky chytrým hodinkám zjistila, že ji společné bobování stálo stejně energie, jako kdyby vyšlapala třicet pět pater. Posteskla si tedy, že jelikož je z této aktivity unavená zejména ona, těší se na okamžik, kdy si pozice vymění a Emma bude tahat ji. Zároveň se svých příznivců zeptala, zda neznají nějakou jinou zábavu, která by její dcerku mohla unavit. V příspěvcích od fanynek se ale místo nápadů spíše množily souhlasné komentáře a zkušenosti. Pravda je prý taková, že dvouleté dítě bohužel unavit nelze.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT