Herečka Lucie Benešová ví, že pro krásu se musí něco vytrpět. Čím pozdvihla „look“ po nedávné operaci víček?

Oblíbená herečka a dabérka Lucie Benešová, kterou mnozí znají například ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným anebo, coby hlas z britského seriálu Podfukáři (The Hustle), kde nadabovala pohlednou blondýnku Emmu Kennedy (Kelly Adams), se už třetí den na svém instagramovém účtu svěřuje s pocity z drobného operativního zákroku, který nedávno podstoupila. Zákrok však naštěstí nevznikl z důvodu zdravotního, nýbrž estetického.

Aby totiž herečka podpořila svou přirozenou krásu i navzdory věku, rozhodla se podstoupit plastickou operaci (úpravu) očních víček. Leckterá jiná žena by pravděpodobně v podobné dny ani nepohlédla do zrcadla, natož do hledáčku mobilního telefonu, ale Lucie se podobné výzvy nebojí. S milým úsměvem a ošetřenými kožními oblastmi okolo očí, se fotograficky hned několikrát zvěčnila.

A aby byl výsledek co nejzajímavější, rozhodla se svůj momentální „lool“ podpořit i líčením, konkrétně sytou červenou rtěnkou. „Dnes je to 3 den po víčkách a vyrážím poprvé mezi lidi a už jsem si i šmrncla pusu-bez ní ani ránu.“ Okomentovala Benešová a navázala rovnou i popisem zákroku, na který byla, zdá se, hodně tázána. „Jsem jako špionka nebo filmová hvězda v utajení. Milé ženy (popř. muži), odpovím vám najednou na otázky, týkající se operace očních víček. Takže: Operace opravdu nebolí (snad jen umrtvovací injekce malinko), ani druhý den nebolí, jen se hůř spí, protože musíte ležet na zádech ideálně v polosedu, zákrok trvá cca 40 min a dělá se v lokální anestezii (umrtví vám injekcí jen očka). Osobně doporučuji si vzít před zákrokem něco na uklidnění.“ Vysvětlila herečka s tím, že zákrok v pohodě absolvovala a je spokojená.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYrzEcZoEFN/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu