Herečka Berenika Kohoutová se vdala. Jak jí to slušelo?

Zatímco většina nevěst se informacemi o své svatbě chlubí sama co nejdříve, herečka Berenika Kohoutová zvolila poněkud jinou strategii. Sice na svém instagramovém profilu nedávno zveřejnila místo, které pro svou svatbu s partnerem zvolili, i fotku z rozlučkového večírku se svými kamarádkami, ale to bylo vše. To, že je z ní vdaná paní, jako první prozradila její maminka, spisovatelka Irena Obermannová. Berenika následně zveřejnila snímek ze svatební cesty na chalupu a až následně oficiální svatební fotografie.

Obřad pod širým nebem

Během svatebního obřadu, který díky krásnému počasí mohl proběhnout pod širým nebem, řekla Berenika své ano, dlouholetému příteli a tatínkovi rok a půl staré dcerky Loly, Kryštofu Kubínovi. Pro svůj velký den si dvojice zvolila Mlýn na Dobré vodě, který se nachází uprostřed malebné přírody v Praze-Křeslicích. Na fotografiích, které Berenika zveřejnila prostřednictvím Instastories jsou vidět i vnitřní prostory více než čtyři sta let starého mlýna, který nedávno prošel citlivou rekonstrukcí.

Nevšední originální šaty

Herečka, která je známá svým originálním módním stylem, mu zůstala věrná i ve svůj svatební den. Zvolila nevšední dlouhé bílé šaty s puntíky, které byly na některých místech průhledné, a tak odhalovaly i hereččina tetování. Jako účes zvolila ležérní drdol. V porovnání s první svatbou v roce 2016 nevěsta tentokrát neměla závoj. Berenika byla v minulosti dva roky vdaná za režiséra Pavla Čecháka, bývalého manžela herečky Tatiany Vilhelmové.

Řada slavných gratulantů

Snímek, na kterém ji drží její manžel v náručí, okomentovala herečka pouze velmi stručně „Ach, to byla veselka“. Co vše si pod tím představit, ví jen ona sama. Ke svatbě Berenice následně prostřednictvím svých komentářů blahopřálo mnoho jejích hereckých kolegů, například Jitka Schneiderová, Aleš Háma, Patricie Pagáčová, Jana Plodková, Andrea Růžičková či Jitka Čvančarová.

Zdroj: Instagram/berenika_off, mlynnadobrevode.cz

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu