Herečka Berenika Kohoutová se bude vdávat!

V poslední době na sebe Berenika Kohoutová upozornila především účastí v šampionské řadě oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nyní má herečka konečně zase více času na svůj soukromý a rodinný život. Kromě péče o rok a půl starou dcerku Lolu ji v současné době, jak se svým fanouškům svěřila prostřednictvím instagramového profilu, zaměstnává především příprava svatby. Již za necelý měsíc by si totiž se svým přítelem a tatínkem malé Loly Kryštofem Kubínem měli říci své ano.

„Nevěsta ze mlýna“

I když do svatebního obřadu zbývá jen několik málo týdnů, herečka přiznala, že zdaleka nemají vše zařízené. Zároveň ale hned dodala, že naštěstí mají to nejdůležitější – lásku. Kromě ní také místo, kde se svatba odehraje, a agenturu, která jim s přípravou svatby pomůže, aby nakonec vše bylo tak, jak má být. Pro svůj velký den si dvojice zvolila Mlýn na Dobré vodě, který se nachází v Praze-Křeslicích. Místo je zajímavé tím, že se nachází uprostřed malebné přírody s potokem a starými stromy. Svatební obřady zde probíhají nejen pod širým nebem, ale také ve vnitřních prostorách, konkrétně ve více než čtyři sta let starém mlýně, který prošel velmi citlivou rekonstrukcí, a nyní je tak kombinací tradiční a moderní architektury.

Lavina gratulací

K radostné novince herečce hned blahopřálo mnoho jejích fanoušků i slavných kolegů, například Aleš Háma či Tereza Brodská. Pro Bereniku půjde o druhý sňatek, v roce 2016 se vdala za režiséra Pavla Čecháka, který byl předtím manželem herečky Tatiany Vilhelmové, s níž měl dva malé syny. Po necelých dvou letech se ale manželé rozvedli. Přesné datum své druhé svatby Berenika zatím neprozradila. Herečka je navíc známá i svým originálním módním stylem, na svou první svatbu zvolila sice bílé šaty se závojem, ale v netradiční délce nad kolena. Uvidíme, pro jaké šaty se rozhodne tentokrát.

Zdroj: Instagram/ berenika_off, mlynnadobrevode.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu