Herec Roman Vojtek oznámil, že už prý není „Jura“. Hned poté přiznal zajímavý módní doplněk

Sympatický herec mnoha tváří a ještě více obličejových grimas, také zpěvák, tanečník z televizní show StarDance a podnikatel Roman Vojtek, nedávno na svém instagramovém účtu přiznal, že prý už není „Jura“. „Jako popravdě… bylo trochu těžké si přiznat, že už nejsou Jura.“ Uvedl, když podstoupil specifickou preventivní prohlídku.

Ta se týkala oftalmologie, tedy očí. „Křížky přibývají a oči už neslouží, jako dřív.“ Posteskl si umělec, ale záhy na přiložené fotografie nezapřel svůj pověstný mimický um. S rozverným, rozesmátým výrazem „od ucha k uchu“, se na svůj účet vyfotografoval spolu s, na nose posazenou „dioptrickou brýlovou konstrukcí“, kterou využívají k nastavení správných dioptrií v budoucích brýlích nejen lékaři oftalmologové, ale dnes už i pracovníci optik.

Prohlídka zřejmě mírné nesrovnalosti odhalila a tak se herec vrátil domů již s, pro něj dosud nezvyklým, módním doplňkem – brýlemi, ačkoliv ve fyzické podobě si je půjde v nejbližších dnech teprve vyzvednout. „Vydal jsem se proměřit si zrak a opatřit si své první brýle na čtení… Brýle jsem nakonec vybral, budou vyrobeny do 14 dní, tak se s nimi pak i pochlubím.“ Dodal Vojtek. Uvidíme tedy, jaké nové grimasy s „rekvizitou“ v podobě „čtecích brýlí“, na své snímky vymyslí…

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYuCNczo5iU/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu