Hanka (30): Postelové hrátky miluju, ale přítelova sexuální úchylka mě odradila. Je totiž fakt nechutná

Nejsem ten typ ženy, která by měla ráda fádní sex, a když jsme se dali s Mirkem dohromady, ani ve snu by mě nenapadlo, že je tak trochu jiný. Náš vztah se vyvíjel poměrně dobře. Ve všem jsme si rozuměli, jen v posteli mi přišlo, že se trochu nudí. Když se osmělil a řekl mi o svých sexuálních tužbách, byla jsem v šoku.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Myslela jsem si, že je Mirek na kluky

S Mirkem jsem se poznala přes naše společné přátele. Byl mi sympatický hned od první chvíle, ale popravdě jsem ho tak trochu podezřívala, že je na kluky. Pracovala jsem v módním průmyslu a byla jsem zvyklá na to, že zde pracuje mnoho takových mužů, a proto jsem si ho podvědomě zaškatulkovala také do této skupiny. Proto mě překvapilo, když mě na konci dne pozval na rande. O svých domněnkách jsem mu však raději neřekla.

Mirek byl citlivější a otevřenější, než normální muži

První rande vystřídalo další a ani sama nevím, kdy to přišlo, ale začali jsme spolu chodit. Náš vztah byl super. Rozuměli jsme si opravdu hodně. Mirek patřil přesně k tomu typu mužů, kteří ženě naslouchají. Chápal moje pocity, a dokonce i on sám se uměl otevřít a přiznat, co ho zraňuje a jak určité věci cítí. U homosexuálních mužů, kteří mě často obklopovali, jsem to brala jak samozřejmost, ale u klasického chlapa? Jen jsem žasla.

Skvěle jsme si rozuměli, ale přece jen mi něco dělalo starosti

Naše schůzky byly úžasné, dokonale jsme se bavili, i když jsme společně stáli u sporáku a vařili si večeři. Nebylo nic, co by nás spolu nebavilo, ale přece jen jeden problém tady byl. Připadalo mi, že Mirek se v posteli, když si spolu užíváme naše intimní chvilky, nudí. Tohle byla jediná věc, u které jsem si nebyla jistá, jestli s ním mám začít řešit. Přemýšlela jsem, zda to nejsou pouze moje pocity a realita je naprosto v pořádku, protože on sám nikdy nic neřekl.

Jako by se Mirek se mnou v posteli nudil

Pozorovala jsem však určité okamžiky, které mě utvrzovaly v mém poznatku. Několikrát jsem Mirka přistihla, když při sexu koukal do neznáma a vypadalo to, že je duchem úplně někde jinde. Sem tam měl problémy, aby se vůbec vzrušil a celkově ten sex byl takový chladnější. Prostě v něm chyběla vášeň. Zrovna u muže, který dokáže o svých pocitech mluvit s takovým nadšením, mi jeho chování v posteli připadalo velmi protichůdné.

Hledala jsem chybu v sobě

Snažila jsem se, jak jen to šlo, aby si Mirek sex se mnou užil a přišla jsem si zoufale. Přemýšlela jsem nad tím, co dělám špatně a proč ho moc nevzrušuju. Když jsem ho však opět přistihla, že je myšlenkami jinde a vypadal, jako bychom se milovali z povinnosti, už jsem to nevydržela, posadila jsem se a narovinu se zeptala, kde je problém. Chvíli vypadal, že přemýšlí, zda s tím vůbec začít a já už se připravovala na to, co se můžu dozvědět.

Byl to však Mirek, kterého vzrušovaly jiné sexuální praktiky

„Víš, Hani, nevím, jak to říct, ale mě vzrušují trochu jiné sexuální praktiky,“ přiznal Mirek a čekal, jak na jeho větu zareaguju. V ten moment mi spadl kámen ze srdce. Došlo mi, že není problém ve mně, že bych ho nepřitahovala, a v hlavě mi proběhlo spoustu představ, co myslí těmi jinými praktikami. Nakonec se rozhodl, že bude lepší, když mi to ukáže, než abychom o tom pouze mluvili.

Nevadilo mi obléknout si na sebe latexové oblečení

Na skříni měl poležený velký kufr. Sundal ho a otevřel. Bylo v něm plno ženského prádla a hned na první pohled bylo zřejmé, že jej všechno nakoupil v sexshopu. Byly tam korzety, podvazkové pásy, oblečky z latexu a mnoho dalšího. Začala jsem se smát. „To jsi mohl říct daleko dříve, že chceš, ať si oblékám tyto kousky. Mně to vůbec nevadí.“ Kdyby mi Mirek prozradil, že se mu líbí ženy v sexy kostýmech, dávno jsme si to mohli užívat oba. Rychle mě však vyvedl z omylu.

Kufr plný oblečení ze sexshopu nebyl pro mě

To oblečení nebylo připravené pro mě. Bylo to on, kdo se rád oblékal do těchto dámských sexy oblečků. Byla to jeho sexuální úchylka. Zůstala jsem jak opařená. Zvládnu hodně věcí, ale věděla jsem, že tohle asi ne. Jen pomyšlení na to, že si to na sebe vezme, mi připadalo nechutné. Nakonec jsme se domluvili, že to zkusíme. Poprvé se však naše role obrátily. On si sex užíval a já ho prostě přetrpěla.

Dál spolu chodíme, ale je mi jasné, že dřív nebo později náš vztah kvůli této jeho úchylce skončí, protože nejsme schopní užít si jednu ze zásadních věcí ve vztahu dohromady.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT