Hana Mašlíková poskytuje domov týraným pejskům. První z nich už našel nové majitele!

Psi jsou celosvětově nejoblíbenějšími psími mazlíčky. Není se proto čemu divit, že je má doma i řada celebrit. Velkou milovnicí psů je i modelka a moderátorka Hana Mašlíková. Ta má tak doma kromě synka Andrease hned tři čtyřnohé miláčky, konkrétně teriérku Rozinku, louisianského leopardího psa Draga a malou čivavu jménem Dante. Nedávno k nim přibyl další pejsek.

Kráska s dobrým srdcem

Hanka se na svém instagramovém profilu před několika týdny svěřila, že do její psí rodinky přibyl dočasně další člen. Modelka se totiž rozhodla, že znovu začne pomáhat týraným, opuštěným či zachráněným pejskům, například z množíren, které jsou známé krutými podmínkami, ve kterých v nich pejsci žijí. Hanka se dočasné péči o pejsky věnovala již před narozením Andrease a teď, když trochu povyrostl, se k pomoci rozhodla vrátit. Modelka se přiznala, že čekala na vhodný okamžik, kdy syn bude schopen pochopit, že pejsek je u nich jen na návštěvě a že až se jeho fyzický i psychický stav zlepší, odejde od nich k novým majitelům. Hančin krok se samozřejmě ihned setkal s velkým ohlasem u jejích fanoušků.

Nelinka už má novou rodinu

Prvním pejskem, kterému Hanka poskytla azyl, se stala malá jezevčice jménem Nelinka. Té se její majitelé z neznámých důvodů přišli zbavit k veterináři. Její smutný životní příběh modelka pak na svém Instagramu stručně popsala. Není se tedy čemu divit, že se následně modelce hned začali hlásit zájemci, kteří by si Nelinku rádi vzali domů. Nyní se Hanka pochlubila tím, že si Nelinku odvezla rodina z Ostravy, která už má doma stejně starého jezevčíka. Kromě něj má rodina i chlapečka, který je jen něco starší než Andreas, takže Nelince nebudou chybět ani děti. Zároveň se modelka svěřila s tím, že doufá, že Nelince tím začne nová, mnohem hezčí životní kapitola. Ona zároveň může do dočasné péče přijmout dalšího pejska.

Zdroj: Instagram/ hanamaslikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu